anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produkty których wcale nie ma

SfumatoPro
#7 Wielbiciel#

Czy to jest normalne i legalne, że sprzedawcy prezentują produkty, których posiadają niby 100 sztuk, a po dokonaniu zakupu piszą wiadomość, że niestety się wyprzedały/ na produkcie jest skaza (ewidentna ściema) i produkt jest niedostępny?

Albo wystawianie tego samego produktu 10 razy przez tego samego sprzedawcę, żeby zaspamować wyniki wyszukiwania.

 

Czy Allegro tego nie pilnuje?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

To jest niezgodne z regulaminem Allegro. Towar wystawiony i sprzedany powinien być wysłany i dostarczony w czasie podanym w aukcji.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@SfumatoPro Allegro tego nie pilnuje, liczy że użytkownicy sami będą do nich zgłaszać wszystkie problemy. 

oznacz moderatorów

mause2000
#1 Nowicjusz#

Mialem podobny problem, ale bylo ciekawiej, przyslano mi nie ten produkt i nie chcieli mi wyslac właściwego, twierdząc ze juz go nie ma w sprzedaży, a caly czas dalej oferowali jego sprzedaż, nic nie wskórałem, allegro w niczym nie pomogło, czasem odnosze wrazenie że allegro chroni sprzedających, a przynajmniej nie kontroluje jak należy, a nas kupujących ma gdzieś, na nas nie zarabia tyle co na sprzedających , czysty biznes

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@mause2000 nie do końca rozumiem. Masz prawo do odstąpienia od umowy i nic tutaj do gadania nie ma sprzedawca i allegro. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że allegro zmusiło Cię do zatrzymania produktu, który był inny niż zakupiony ? bo to sugerujesz w swoim poście. Tak się składa, że akurat w przypadku konfliktu kupujący - sprzedawca, allegro zawsze staje po stronie kupującego.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@SfumatoPro problem dublowanych aukcji był wielokrotnie poruszany na tym forum, ale portal ma to gdzieś i nic z tym nie robi. A jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę z prowizji, promocji, opłat dodatkowych, itd. itd.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów