anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja monet Allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Surrdova
#7 Wielbiciel#

Dzień wcześniej pierwszy raz zapisałam kartę płatniczą, aby otrzymać 10 monet i do tej pory ich nie dostałam. Muszę zrobić kolejny zakup, aby zdążyć przed świętami i chciałam te monety wykorzystać i nie mogę. Czy ktoś mi może odpowiedzieć dlaczego pomimo spełnienia warunku promocji monety nie zostały dopisane do mojego konta?

Dziękuję.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

@Surrdova Doczytałeś bo bywa że pojawiają się po kilku dniach, zazwyczaj jest to 3 dni.Screenshot_2020-12-17 Regulamin Promocji Płać kartą i zgarnij ekstra Monety - Allegro pl.png

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Surrdova Wszystko jest napisane na stronie kampanii i w regulaminie promocji.

 

"§3. Zasady Promocji

14. Promocja ma charakter ciągły przez cały Okres Promocji, jednak Monety promocyjne będą wydawane w dwóch terminach, co oznacza, że Organizator przyzna Monety za Transakcje zrealizowane do ostatniego dnia pierwszego etapu, a następnie uzupełni o dalsze Transakcje dokonane do ostatniego dnia Okresu Promocji. Monety zostaną przyznane na Konto Użytkownika w ciągu 3 dni roboczych od ostatniego dnia każdego z etapów Promocji:
a. I etap: 16.10-16.11

b. II etap: 17.11-20.12"
https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-plac-karta-i-zgarnij-ekstra-monety-Bvgy4emE5s9

 

"Przyznawanie Monet:

  • Za zakupy między 16 października - 16 listopada Monety otrzymasz w terminie 17-19 listopada,
  • Za zakupy między 17 listopada - 20 grudnia Monety otrzymasz w terminie 21-23 grudnia."

https://allegro.pl/kampania/plac-karta

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Surrdova
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję. Faktycznie, czytałam o tym wcześniej ale taka pogoń ostatnio, że zupełnie mi to wyleciało z głowy. Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam!

oznacz moderatorów