anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja "Zgarnij 6 Monet przy zakupie 2 przedmiotów od 1 sprzedającego z kategorii Supermarket"

skwip
#8 Zapaleniec#

Dokonałem zakupu zgodnie z §3 Zasady Promocji, tj. w ramach dwóch różnych ofert tego samego Sprzedającego (ja kupiłem 3 przedmioty za ponad 69 zł), z kategorii: Supermarket/Produkty spożywcze, dokonałem płatności za transakcje  w ramach jednej płatności, za pośrednictwem Operatora Płatności i na moim koncie nie widać promocyjnych monet...

 

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

Aby otrzymać dodatkowe Monety:
1. Kup i opłać w jednej płatności przedmioty z min. dwóch różnych ofert, od jednego sprzedawcy, za minimum 69 zł (bez kosztów przesyłki) w kategorii Supermarket.
2. W ciągu 6 dni przejdź do zakładki Monety, gdzie kliknij w [odbierz].
3. Na Twoje konto wpadnie promocyjne 6 Monet.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

skwip
#8 Zapaleniec#

tak właśnie zrobiłem, a monet nie dostałem. Czy te aukcje muszą być oznaczone ikonami monet? Bo o tym nie ma ani słowa w regulaminie więc chodzi o dowolne aukcje z wymienionych kategorii. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Aby otrzymać monety należ dokonać zakupu w ofertach oznaczonych ikoną monet.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z informacji nie wynika żeby musialy być oznaczone monetami

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie znam regulaminu tej konkretnej promocji, generalnie monety otrzymuje się przy zakupach oznaczonych monetami.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wszystkie artykuly w kategorii SUPERMARKET są oznaczone monetami a wyraźnie jest napisane że za 69 zl w kategorii Supermarket więc także tych bez oznaczonych monetami

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

skwip
#8 Zapaleniec#

ok, spytam. Dziękuje wszystkim za dyskusje! Pozdrawiam

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@skwip koniecznie daj znać 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów