anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja - zakupy w aplikacji mobilnej 21.06.2022

mwardynski
#8 Zapaleniec#

Witam!
We wtorek, tj 21.06.2022, dostałem e-mail od allegro z informacją o następującej treści:

"dziś jest dla Ciebie dobry dzień, aby zacząć korzystać z aplikacji Allegro. Bo tylko dziś za pobranie aplikacji dostaniesz 5 Monet, a kolejne 15 za pierwszy zakup za min. 40 zł."

 

Pobrałem aplikację, zrobiłem zakupy za 40 zł, ale żadnych monet nie dostałem. Nie ma też żadnych monet do odebrania.

Pomożecie?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mwardynski Cześć 🙂 Zweryfikuję Twoją sprawę i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mwardynski Dziękuję za cierpliwość. Przykro mi, ale warunki promocji nie zostały spełnione. 😞  Twoje pierwsze zakupy w aplikacji nie przekroczyły wartości 40 złotych.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mwardynski
#8 Zapaleniec#

Przykro mi to mówić, ale takimi promocjami Allegro wprowadza w błąd swoich klientów.

W e-mailu związanym z promocją jest wyraźnie napisane: "... Bo tylko dziś za pobranie aplikacji dostaniesz 5 Monet, a kolejne 15 za pierwszy zakup za min. 40 zł. ..."

Tak sformułowane zdanie w języku polskim dopuszcza fakt, żeby "pierwsze zakupy za min. 40 zł" nie były moimi pierwszymi zakupami generalnie, tamtego dnia, czy też po zainstalowaniu aplikacji.

Poza tym, tych 5 monet za samo pobranie aplikacji również nie otrzymałem, co wskazywałoby, że problem leży jednak gdzieś indziej.

Czy istnieje możliwość skonsultowania mojego problemu z kimś odpowiedzialny za tę promocję.

Z góry dziękuję

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mwardynski Zgodnie z Regulaminem promocji - chodzi o pierwsze zakupy w aplikacji. 

Pozostałe 5 monet za zainstalowanie aplikacji powinieneś móc odebrać samodzielnie. Zaloguj się w swojej aplikacji. Powinien pojawić się baner zachęcający do odbioru monet. Jeśli go nie znajdziesz, to daj znać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mwardynski
#8 Zapaleniec#

Nie ma baneru do odbioru monet.

Czy mógłbym dostać link-a do regulaminu promocji?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mwardynski Proszę bardzo: https://allegro.pl/regulaminy/aMLVPv9qWTL 

Sprawę z brakiem baneru zgłoszę i przyznamy monety ręcznie 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mwardynski
#8 Zapaleniec#

Niestety podesłany przez Panią regulamin tyczy się innej promocji.
W tej, w której brałem udział, do zgarnięcia było aż 20 monet, ale czas był ograniczony tylko do jednego dnia.

oznacz moderatorów

mwardynski
#8 Zapaleniec#

W podesłanym przez Panią regulaminie znalazłem link do formularza kontaktowego i zgłosiłem przez niego swoją sprawę.
Problem już został rozwiązany a na moje konto wpłynęły brakujące monety.
Dziękuję za dotychczasową pomoc i zaangażowanie!

oznacz moderatorów