anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o kontakt telefoniczny w celu rozwiązania problemu mój numer telefonu

lechu106
#7 Wielbiciel#

Kupiłam blender przez allegro pay 3stycznia dotarł do mnie 8 zwróciłam gdyż był sprzęt wadliwy do tej pory nie mam zwrotu środków mimo że blender oddany+na allegro pay ciągle jest widoczny mimo że już zwrot był dawno zrobiony a dziś już 15 styczeń proszę o pomoc i kontakt telefoniczny [edycja]

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

komis-bell
#21 Demiurg#

@lechu106 Rozmowę możesz zamówić przez formularz kontaktowy.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@lechu106 raty a umowa ze sprzedawcą to oddzielne sprawy, jak zgłosiłeś reklamację to nie koniecznie dostaniesz zwrot kasy, tu sprzedawca może naprawić czy wymienić a ma na to do 14 dni tak samo na zwrot kasy przy odstąpieniu do 14 dni więc ma spokojnie tydzień na jakikolwiek ruch, a jak przyjdzie termin spłaty trzeba to zrobi w razie powstania nadpłaty zwrócą 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@lechu106 Jeśli zwrócisz lub anulujesz cały zakup, Twoje środki zwrócone przez sprzedającego bezpośrednio do Allegro Pay zwiększą Twoje środki dostępne w usłudze. Zakup zostanie spłacony, a umowa zawarta z Allegro Pay – zamknięta.

Na zwrot środków przez sprzedającego czekamy:

  • 30 dni – w przypadku zakupu z Allegro Pay z opcją spłaty w ciągu 30 dni
  • 1 miesiąc – w przypadku zakupu z jakąkolwiek inną opcją spłaty dostępną w Allegro Pay: 2, 3, 5, 10 lub 20 miesięcy.

Jeśli nie otrzymamy zwrotu od sprzedającego w tym czasie, masz obowiązek spłacić swój zakup samodzielnie.

Dowiedz się więcej o zwrotach w Allegro Pay.

oznacz moderatorów