anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o pomoc brak odzewu ze strony kupującego, nie otrzymałam towaru ani zwrotu pieniędzy

ravena_
#7 Wielbiciel#

Bardzo proszę o pomoc..

Zaraz będzie drugi tydzień jak nie mam zamówionych produktów, ani zwrotu środków.

Kupiłam dwie rzeczy 14.11.2023 r., zakup opłacony z góry. Towar miał być u mnie 17 listopada. Paczka nie dotarła we wskazanym terminie. Wysłałam wiadomość do sprzedającego, dlaczego przesyłka jest opóźniona. Zero odpowiedzi w normalnym trybie. W piątek 17 listopada założyłam dyskusję z zapytaniem kiedy nastąpi wysyłka, i sama zadzwoniłam do sprzedawcy. W normalnym trybie nie odpowiadał na wiadomości.

Przez telefon zostałam poinformowana, że ma dużo zamówień i przesyłka powinna być w punkcie najpóźniej w poniedziałek. Później w dyskusji napisane, że będzie wysłana najpóźniej w poniedziałek (20.11).

We wtorek nadal brak kontaktu i nie widać listu przewozowego. Kompletna cisza w eterze...Zadzwoniłam i anulowałam zamówienie telefonicznie. Sprzedający napisał, że teraz czeka na anulowanie przez magazyn.

Poprosiłam o interwencję allegro i do wczoraj sprzedający miał czas na odp. i załączenie skanu przelewu potwierdzającego zwrot środków. Nadal nic zero informacji.

https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/f5fcde7c-71f8-42a1-9755-e7478e8fc27e Tu jest link do założonej dyskusji.

Dzięki jeżeli ktoś przeczytał całość i bardzo proszę o pomoc, bo nie mam już siły na użeranie się telefoniczne, które i tak odbija się od ściany.

Pozdrawiam,

Aldona

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ravena_ jeżeli jutro nie otrzymasz wiadomości e-mail z powiadomieniem o zwrocie od sprzedającego, poproś w dyskusji o naszą pomoc. Nie martw się, możesz liczyć na nasze wsparcie!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ravena_
#7 Wielbiciel#

Dzięki za przeczytanie i zainteresowanie 🙂

Już wczoraj minął termin na odpowiedź wyznaczony ze strony allegro dla sprzedającego. Zgodnie z ustaleniami jeżeli nie odpowie w terminie miałam poprosić Państwa o wsparcie.

Co też wczoraj uczyniłam...w dyskusji

Teraz widzę, że niedawno odpowiedział, że środki zostaną zwrócone najpóźniej jutro.

Szczerze mówiąc mam nadzieję, że to nie kolejna obietnica wyssana z palca i przeciąganie w czasie. Tak jak zwodzenie z wysyłką paczki.

Zależy mi na jak najszybszym załatwieniu sprawy, bo przyznam, że dawno nie spotkałam się z takim utrudnionym kontaktem ze strony sprzedawcy i mówiąc brzydko olewaniem kupującego.

 

oznacz moderatorów