anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelew tradycyjny przy płatności przez PayU

justynaheinsch
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem z payU. Wczoraj rano dokonałam przelewu tradycyjnego przez payU za zamówiony towar i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam e maila z przekazaniem płatności sprzedającemu. Zawsze gdy robiłam płatność przez PayU miałam e maila do końca dnia z przekazaniem pieniążków a tym razem jest  inaczej. Nr konta itd.zostały podane prawidłowo. 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

mdrogeria
#21 Demiurg#

Przelew tradycyjny realizowany jest w ciągu 1 dnia roboczego , ale najpierw sprawdź czy środki zeszły z Twojego konta . 

oznacz moderatorów

justynaheinsch
#7 Wielbiciel#

Tak środki zeszły z konta

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@justynaheinsch Gdybyś zapłaciła zwykłym przelewem bezpośrednio na konto sprzedawcy, już dawno otrzymałby pieniądze. Tak to jest, gdy płaci się przez pośrednika PayU.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@justynaheinsch Poczekaj jeszcze, jeśli niczego nie zmieniłaś w danych przelewu, a zwłaszcza kwoty i tytułu wpłaty, płatność zostanie przekazana sprzedawcy. Czasem trwa to nieco dłużej. Jeśli w zakładce Kupione status wpłaty jest Rozpoczęta, a nie Anulowana, to nic złego się nie dzieje. Przelew tradycyjny zazwyczaj jest realizowany w nieco dłuższym czasie, 1-3 dni robocze.

oznacz moderatorów

kamka2905
#7 Wielbiciel#

Hej, mam ten sam problem co ty. Wczoraj zrobiłam zakupy, kasa z konta zeszła a pieniadze nadal nie sa przekazane.  Napisałam wiadomość w centrum pomocy allego. I czekam. Jakas masakra. 

oznacz moderatorów

Stach13
#1 Nowicjusz#

Witam, u mnie to samo

oznacz moderatorów

radziu7979
#4 Eksplorator#

U mnie też, dwa przelewy PayU z wczoraj jeszcze nie doszły, sprzedawcy już się upominają. Zwykle 4-5 godzin to trwało

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@radziu7979 Regulamin znasz? Zgodnie z nim, wpłaty są przekazywane do końca następnego dnia roboczego po zleceniu. Jeśli czasem są przekazywane wcześniej, nie oznacza to, że zawsze tak musi być.

oznacz moderatorów

radziu7979
#4 Eksplorator#

Dzięki, nie wnikałem wcześniej. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że robię miesięcznie co najmniej kilkanaście zakupów od długiego już czasu i pierwszy raz taka sytuacja. Więc nie "czasem są przekazywane wcześniej" a zawsze (w moim przypadku) - czy to przez allegro czy innych sklepów posługujących się systemem PayU. Dla mnie sytuacja jak najbardziej nietypowa, jakkolwiek jak słusznie zauważyłeś póki co wciąż zgodnie z regulaminem. W moim banku twierdzą, ze mieli już dzisiaj telefony z pytaniami o płatności z allegro, więc może coś być na rzeczy.

oznacz moderatorów

Dominos89
#2 Obserwator#

Mam podobny problem. Komunikat, że transakcja została anulowana. Ma ktoś może wiedzę co można z tym zrobić. 

oznacz moderatorów

radziu7979
#4 Eksplorator#

W Allegro pomoc jest też napisane: "Przelew bankowy typu eliksir jest księgowany w Allegro w ciągu kilku godzin od momentu, w którym środki trafią na rachunek w banku odbiorcy płatności (PayU S.A.)."

oznacz moderatorów

radziu7979
#4 Eksplorator#

Moje wpłaty właśnie zostały przekazane 🙂

oznacz moderatorów

kamka2905
#7 Wielbiciel#

Moje tez 🙂

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@justynaheinsch nie są to szybkie płatności więc płatność może portwać. Na przyszłość polecam korzystać z opcji szybkich przelewów, czy blika 🙂 Pieniądze od razu znajdą się u sprzedawcy.

Sprawdziłam również pozostałe konta i też wszystko systemowo jest w porządku.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Client:35010437
#2 Obserwator#

Problem jest z tym PayU . Ja też zapłaciłem za ich pośrednictwem i sprzedawca nie dostał pieniędzy, dostałem od nich maila że błędna wpłata.  Od tygodnia  proszę ich aby przelali pieniędzy na konto sprzedawcy ( które im podałem w mailem) a oni co rusz chcą abym im podał swoje dane ,wysłał zdjęcie wpłaty gdy to zrobię to od nowa i tak w kółko. Radził bym robić przelew bezpośrednio na konto sprzedawcy tak jest bezpieczniej

oznacz moderatorów