anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelew z treścią zakupionych produktów

Insert12345
#7 Wielbiciel#

Cześć, mam takie pytanie ponieważ chce kupić kilka przedmiotów z tym ,że owe przedmioty są finansowane ze środków Unii Europejskiej co jest jednoznaczne z tym ,że później trzeba się z tego rozliczyć.

I teraz moje pytanie jest następujące, powiedzmy ,że kupujemy Monitor Lg 24cale za 200zł, jak to zrobić aby w tytule przelewu bankowego wyszczególnić rzecz która została kupiona ? Poprzez płatność payu/przelew 24 tytuł przelewu wygląda "Zakup Payu" "Zakup Blik" i oczywiście jest na każdej operacji inny numer referencyjny (co jest oczywiste) ale ja potrzebuje żeby dany przelew miał tytuł "LG 24cale".Rozumiecie o co mi chodzi, da sie obejść te szybkie przelewy i wykonać przesłanie kasy z tytułem takim jakim ja chce ?

Jest opcja "płace przelewem tradycyjnym" ale obstawiam ,że tam też z góry tytuł przelewu jest nadawany ponieważ ta operacja jest też przez PayU 

Wiem ,że ostatecznie można napisać do sprzedającego czy mógłby podać numer konta i w ten sposób ten problem rozwiązać  ale może jest na to jakiś prostszy sposób o którym ja nie wiem 

 

Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam !

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Ale w tytule przelewu z banku masz możliwość napisania na dole w tytule.

oznacz moderatorów

Insert12345
#7 Wielbiciel#

Nie rozumiem o co chodzi, w jaki sposób to zrobić ?

Płacąc poprzez PayU/Przelew24, następnie pobierając potwierdzenie transakcji ze strony twojego banku masz sztywny tytuł przelewu który generuje się automatycznie tzn : 

 

przelew.jpg

Jak widzisz jest "Zakup Blik..." a ja w tym miejscu potrzebuje mieć "Monitor LG 24cale" 

Jeżeli można to zmienić to bardzo proszę o info 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A nie możesz dołączyć wydruk przelewu z konta bankowego (szybki przelew) i tam napisać w tytule że za Monitor LG?

oznacz moderatorów

Insert12345
#7 Wielbiciel#

No niestety to nie przejdzie 😞 ale dzięki za zainteresowanie tematem! 

oznacz moderatorów

shopmw
#9 Pomysłodawca#

Jedynym sposobem jest dogadanie się ze sprzedawcą i zapłata przelewem zwykłym bezpośrednio na jego konto firmowe, omijając allegro finanse. Wtedy jednak nie ma możliwości skorzystania ze smarta:(

oznacz moderatorów

Insert12345
#7 Wielbiciel#

I w tym jest największy problem ponieważ właśnie ze smarta nie można skorzystać.No nic zostaje się skontaktować z człowiekiem od "Unii" i podpytać jak ten temat ugryźć ponieważ nic chyba nie uda sie ugrać.Dzięki za odpowiedź!

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Insert12345 Nie możesz po prostu poprosić sprzedawcy o fakturę (o ile kupujesz od firmy)? Poza tym wydruk szczegółów zamówienia z zakładki "kupione" powinien być wystarczający.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przecież FV jest co kupiłeś, jaki produkt.

oznacz moderatorów

Insert12345
#7 Wielbiciel#

Też o tym pomyślałem przed napisaniem tego tematu.Czytając regulamin tego całego zamieszania jest sztywno napisane o "przelewie" ale na zdrowy rozsądek FV jest również dowodem zakupu.Zbadam jutro temat, dzięki panowie!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To było oczywiste więc sądziłem że chcesz mieć jakiś dodatkowy dowód.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Insert12345 to sprawdź jeszcze, czy możesz zrobić przelew przez PayU, bo wiem, że w podobnych sytuacjach wymagany jest przelew bezpośrednio na konto firmy od której kupujesz.

oznacz moderatorów

Insert12345
#7 Wielbiciel#

Ok, wszystkiego jutro sie dowiem 😉

oznacz moderatorów

meredith9
#1 Nowicjusz#

Witam, jak udało się rozwiązać sytuację? Utknęłam właśnie z tym samym problemem i szukam rozwiązania;) udało się jakoś zmienić tytul przelewu? Pozdrawiam 

oznacz moderatorów