anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przepisanie własnosci konta

arek79_2006
#7 Wielbiciel#

Witam chciałem przepisać prywatne konto na żonę. Po kontakcie z działem obsługi Pani powiedziała że moge to zrobić po wysłaniu dokumentu potwierdzającego że moja żona to moja żona 🙂 Zmieniłem imię i nazwisko w koncie wysłałem zdjęcie z aktu ślubu a w odpowiedzi po rozpatrzeniu wniosku dostałem że nie można zmienić danych, mam wejść przez konto zmienić imie i nazwisko podać powod przepisania konta na małżonkę. I tu moja irytacja ponieważ to już zrobiłem za pierwszym razem. Ktoś pomoże jak to ugryźć.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Zgodnie z regulaminem można tylko poprzez małżeństwo i 

  • Konto niefirmowe (zwykłe) – tylko w wyjątkowych przypadkach, gdy zmiana może być potwierdzona sądownie lub administracyjnie, np. zmiana stanu cywilnego – zobacz, jak zmienić.
oznacz moderatorów

arek79_2006
#7 Wielbiciel#

no właśnie , ja już tego nie rozumie, raz mówią ze można przepisać a później odrzucają wniosek

oznacz moderatorów

arek79_2006
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, możesz zmienić dane na koncie jak zawrzesz maleństwo ale nie zmienia się wówczas właściciel.😊

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@arek79_2006   Może w jakiś sposób się uda tylko po co?  Przekazanie konta niczego nie ułatwia  lepiej założyć nowe konto tylko dla żony, nie trzeba niczego ugryźć.

Stare konto możesz nadal wykorzystywać albo zlikwidować.

 

oznacz moderatorów