anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka nie doręczona ze względu na błędny adres

Client:93882954
#1 Nowicjusz#

Prawdopodobnie ze względu na brak wpisanego numeru mieszkania przesyłka która miała wczoraj zostać dostarczona (według powiadomienia) nie dotarła i wyskoczyło powiadomienie właśnie „Nie dostarczona ze względu na błędny adres dostawy” 

Co mogę teraz zrobić?

Ogółem rzecz biorąc pisało że zostanie dostarczona między 23-28 grudnia ale tu już wyskoczyło to

Czy przesyłka wróci do nadawcy i będą się ze mną kontaktowali w sprawie zmiany adresu, mam czekać aż wróci ona do nadawcy i dopiero wtedy poprawić mój adres, po raz pierwszy zamawiam przez kuriera zawsze było przez inPost stąd też trochę pogubienia..

Mam tylko nadzieję że jeszcze tą paczkę dostanę tylko jak to będzie teraz wyglądać?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:93882954 Paczka wróci do nadawcy, zapłacisz za ponowną wysyłkę, potem zostanie nadana powtórnie. Skontaktuj się teraz ze sklepem, podaj prawidłowy adres, może jeszcze uda się nadawcy ją odpowiednio przekierować.

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

No i jeszcze zapłacisz za zwrot nieodebranej przesyłki.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ @la_nika @mr_oma  - To już któryś post z takim samym problemem w ciągu ostatnich kilku dni. Mamy dwie alternatywy:

- Kupujący zaczęli się mylić w podawaniu adresów

- System allegro "obcina" niektóre dane podczas importu

Możecie sprawdzić ?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:93882954 Podaj mi proszę jeszcze numer oferty lub zamówienia, którego dotyczy ta przesyłka. Sprawdzimy dokładnie tę sytuację, ale muszę mieć pewność, o które Twoje zamówienie chodzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@pinsplash  nic nowego, ja mam od czasu do czasu takie kwiatki. Zazwyczaj problem polega na tym, że adresat nie podaje nr mieszkania. W przypadku przesyłek allegro polecony, gdzie nie ma na etykiecie danych typu telefon, przesyłka wraca. W moich przypadkach wina zawsze leżała po stronie kupującego, po prostu w danych allegro podawał niepełny adres. import był prawidłowy.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@mikeza zły adres to pikuś

a podanie numeru stacjonarnego przy zakupie do paczkomatu

to jest dopiero dramat

oznacz moderatorów