anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przez pomyłkę wziąłem produkt z paczkomatu, zamiast trzymać go w pudełku na czas zwrotu do sprzedawc

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:109863692
#8 Zapaleniec#

Cześć!
Informuję, że niestety omyłkowo wziąłem produkt z paczkomatu zamiast trzymać go w pudełku na czas zwrotu do sprzedawcy. W tej chwili produkt jest u mnie. Ale system pokazuje, że przeszkadza lub powraca. Jak mogę zmienić status tego zamówienia, aby móc je ponownie umieścić w paczce? Bardzo proszę o pomoc!

NUMER ZAMÓWIENIA

81587D00-1F66-11EF-82AB-8F079A409D63

Najlepsze

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109863692 napisz proszę jeszcze raz, ale troch dokładniej co się wydarzyło?
Przesyłka ma status "dostarczona" nie ma zwrotu do nadawcy. 
Ty zgłosiłeś zwrot tego zamówienia, ale nie wybrałeś metody wysyłki zwrotu (a możesz wybrać zwrot Allegro Paczkomaty InPost).
Założyłeś dyskusję i napisałeś do sprzedającego, że prosisz o wyjaśnienie sytuacji, ale on dopytuje, co się stało. 
Napisz więc proszę co chcesz zrobić z tą przesyłką, jeśli chcesz zwrócić to w szczegółach zwrotu wygeneruj kod zwrotu Inpost i nadaj przesyłkę w paczkomacie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:109863692
#8 Zapaleniec#

Problem polega na tym, że nie mogę teraz wygenerować kodu zwrotnego. Gdybym miał taką możliwość, umieściłbym produkt w paczkomacie w celu wysłania go do sprzedawcy. jak mogę ponownie wygenerować ten kod? 

 

 

1.png2.png

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109863692 masz dwa zamówienia od tego samego sprzedającego. Do jednego nr 9b3ab310-1e7f-11ef-82ab-8f079a409d63 zgłosiłeś zwrot i wygenerowałeś etykietę, nadałeś tę przesyłkę? Jeśli nie a jesteś w stanie nadać te dwie pary spodni w jednej przesyłce, to skontaktuj się ze sprzedającym i nadaj je razem.
W przypadku zamówienia nr  81587D00-1F66-11EF-82AB-8F079A409D63 o którym piszesz kliknij "wybierz sposób wysyłki".

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:109863692
#8 Zapaleniec#

To świetnie! Udało mi się wygenerować kod przesyłki! Dziękuję bardzo!

oznacz moderatorów