anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przypadkowe anulowanie płatnosci

Schnellek
#7 Wielbiciel#

Witam, przypadkowo anulowalem zakup leczz przelew juz poszedł i nie wiem co robic :((

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

Schnellek nic nie rób sprzedawca zwróci Twoją wpłatę po jej otrzymaniu . Potrwa to kilka dni .

oznacz moderatorów

Schnellek
#7 Wielbiciel#

nawet jezeli robilem jeszcze zakuppy u innego sprzedawcy?

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Schnellek tak .

oznacz moderatorów

Schnellek
#7 Wielbiciel#

tylko ze placilem przelewem tradycjnym na poczcie :((

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Schnellek To nie ma znaczenia. Przy tradycyjnym sprzedawca otrzyma wpłatę nieco później, po około 3 dniach. Jeśli zakup został anulowany, musi oddać Ci pieniądze. znajdziesz je tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

oznacz moderatorów

Schnellek
#7 Wielbiciel#

wlasnie podalem tam moj nr konta w razie zwrotu

 

 

oznacz moderatorów

Schnellek
#7 Wielbiciel#

@xyz96  nadal nie otrzymałem zadnej wiadomosci 😞

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Schnellek jaki masz status tej wpłaty z zakładce Moje zakupy? Zakończona, rozpoczęta, anulowana? Napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f i zapytaj, co się dzieje z Twoją wpłatą.

oznacz moderatorów

Schnellek
#7 Wielbiciel#

dziekuje nie moglem znalezc kontaktu z allegro, rozpoczeta a druga anulowana przezemnie

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Schnellek W takiej sytuacji sprzedawca powinien Ci zwrócić wpłatę niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 14 dni. Gdyby tak się nie stało, daj znać. Pamiętaj, że gdyby sprzedawca mimo to wysłał towar, nie masz obowiązku go odbierać, chyba że chcesz.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przy anulowaniu Allegro piszę że zwrot środków do 2 dni. Ale jak zapłaciłeś przelewem tradycyjnym zapewne termin będzie dłuższy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Głupoty wypisujesz znowu. Po anulowaniu (odstąpieniu od umowy) sprzedawca zwraca wpłatę niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 14 dni.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ty sie przejmuj swoimi wpisami i głupotami.😂

oznacz moderatorów