anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przywrócenie monet z anulowanej transakcji, która finalnie doszła do skutku

Client:44299642
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam pytanie w jaki sposób można przywrócić monety utracone w wyniku błędnej decyzji o anulowaniu zakupu przedmiotu biorącego udział w promocji z monetami. Przedmiot został wysłany po omyłkowym anulowaniu zakupu więc transakcja finalnie doszła do skutku, jednakże monety nie powróciły na moje konto.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:44299642 Jeżeli anulowałeś zakup, sprzedawca powinien Ci oddać pieniądze, wtedy monety by wróciły.  Jeżeli tego nie zrobił, tylko wysłał towar, monety nie wrócą na konto. Zostały wykorzystane.

oznacz moderatorów

Client:44299642
#7 Wielbiciel#

Po zakupie dostałem od Allegro promocyjne monety. Następnie zakup został anulowany, a monety promocyjne za zakup przedmiotu zostały cofnięte. Jednakże towar pomimo anulowania transakcji został wysłany i odebrany w związku z czym monety powinny wrócić na konto ponieważ transakcja doszła finalnie do skutku.

oznacz moderatorów

Client:44299642
#7 Wielbiciel#

Chodzi o transakcję która nie była opłacana w całości lub części zgromadzonymi wcześniej monetami.

oznacz moderatorów

Client:44299642
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca nie oddał pieniędzy ponieważ nie odesłałem mu odebranego przedmiotu.

oznacz moderatorów

Client:44299642
#7 Wielbiciel#

I jeśli do 14 dni od anulowania transakcji przedmiotu nie odeślę to może wtedy zabrane (w momencie anulowania zakupu) monety wrócą na moje konto. Czy dobrze rozumiem?

oznacz moderatorów