anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

przywrócenie zakupu z marca 2023 do Allegro Protect

nowan1
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem towar w marcu 2023, odesłałem towar bo nie działa, rozpocząłem dyskusję , Allegro po 30 dniach zamknęło dyskusję z adnotacją, że sprzedawca ma zwrócić pieniądze. Usiłuję utworzyć formularz zwrotu pieniędzy Protect, trzeba wpisać towary z menu zakupowego , nie moge tego zrobić bo sa jedynie towary z ostatnich 90 dni, nie moge wysłać formularza zwrotu pieniędzy , nie ma jak wpisać numeru aukcji.

Poproszę o uwidocznienie marca 2023 w moich zakupach i przywrócenie z archiwum, bo dyskusji ja nie zamknąłem tylko Allegro.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nowan1 Cześć. Jeśli chodzi o zamówienie numer a46d1c20-ccbe-11ed-b25d-21273b804e59 (numer oferty 13425992470), to zakup jest widoczny w Twojej zakładce Kupione, nie jest ukryty. 

Jeśli nie możesz wybrać odpowiedniego produktu z formularza, to napisz do nas tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt. Odblokujemy dla Ciebie wniosek Allegro Protect. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

nowan1
#7 Wielbiciel#

Już poprosiłem o odblokowanie w formularzu, a Pani mnie odsyła sama do siebie,  czyli mam znowu wysłać do Pani wniosek tylko na inny adres,  oczywiście prześlę, znam ctrl + C

oznacz moderatorów

nowan1
#7 Wielbiciel#

Szanowna Pani , tam pod tym linkiem jest to samo = wybierz produkt, a produktu z marca 2023 nie ma, nie sprawdziła pani, proszę nadal o pomoc

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nowan1 Skontaktowaliśmy się z Tobą mejlowo w tej sprawie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów