anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pusta zakładka (strona ) obserwowane.

johny191
#8 Zapaleniec#

Witam,

Wczoraj klikając w stronę "obserwowane" okazało się, że wszystkie obserwowane aukcje, zniknęły. Problem występuje na Mozilli Firefox, Google chrome i telefonie z androidem. Wyczyściłem pamięć podręczna i ciasteczka, ale to nic nie pomogło. Dodając, do obserwowanych nowy przedmiot, strona jest dalej pusta. Miał ktoś może, podobny problem?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@johny191 Sprawdź proszę czy obserwowane oferty, których szukasz znajdują się tutaj: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/obserwowane 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ja używam Mozilli i nic nie zniknęło!

oznacz moderatorów

johny191
#8 Zapaleniec#

Allegro loklanie, działa bez problemu. Chodziło mi o zwykłe allegro, z którego ,miałem  większość obserwowwanych, ofert, a które teraz są niewidoczne.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@johny191 Czy mógłbyś jeszcze przesłać zdjęcie lub zrzuty swojego ekranu, przedstawiające ten problem? Sprawdzimy to i wrócę do Ciebie z informacją, ale na razie proszę o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

johny191
#8 Zapaleniec#

Wszystko wróciło do normy, chcąc zrobić zrzut ekranu, zgłoszonego problemu, wszedłem w zakładkę obserwowane i wszystkie oferty, są widoczne z powrotem. Problem ustąpił na obu przeglądarkach i telefonie.

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ale wiesz, że oferty dodane do obserwowanych na AL, wyświetlają się też w obserwowanych na allegro?😏
Tak czy owak wczoraj miałem to samo - obserwowane oferty pojawiały się i znikały przy kolejnych odświeżeniach strony. Dodatkowo moja oferta z AL dodana do obserwowanych (czy to z poziomu samego AL, czy też z poziomu listingu na allegro) pojawiła się w nich dopiero po dobrej godzinie... wraz z dwoma innymi z AL, które dodałem do obserwowanych bodaj ze 3 dni wcześniej.

Tak przy okazji mam bardzo ważne pytanie: dlaczego nie jest wysyłana mejlowa informacja o kończących się licytacjach na AL, które ma się dodane do obserwowanych ofert? Jaki jest sens obserwowanych na AL w takim przypadku? Bo chyba po to się tam wrzuca oferty, żeby dostać przypomnienie o kończącej się licytacji.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Tak wiem, podobnie jak o tym, że w ramach obserwowanych ogłoszeń z Allegro Lokalnie nie wysyłamy powiadomień mailowych i notyfikacji w aplikacjach mobilnych. Z uwagi na to, że autor wątku ogólnie opisał swój problem, zazwyczaj potrzebujemy więcej szczegółów, a najlepiej zdjęcia lub zrzuty pokazujące daną sytuację. Wówczas jesteśmy w stanie przekazać niezbędne informacje naszym zespołom technicznym. W tym konkretnym przypadku odnotowaliśmy opóźnienia u użytkowników, którzy maja bardzo dużą ilość obserwowanych ofert, ale wszystko działa już prawidłowo. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ "podobnie jak o tym, że w ramach obserwowanych ogłoszeń z Allegro Lokalnie nie wysyłamy powiadomień mailowych" - dlaczego? Jaki jest sens obserwować oferty, skoro nie dostaję mejla z przypomnieniem o ich rychłym zakończeniu? Równie dobrze mogę sobie ustawić budzik.

PS I jeszcze jedno: jeśli wrzuci się do obserwowanych jakąś ofertę z AL i ta się zakończy, to spada ona do zakończonych obserwowanych (i to jest OK). Jeśli natomiast ktoś wznowi tę ofertę, to dalej wisi ona w zakończonych (wiem, bo mam taką jedną).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Dodam jeszcze, że taka oferta (po kliknięciu w nią, mimo ze wisi w zakończonych) jest aktywna na AL, ale po wejściu w profil użytkownika, który ją wystawia, nie widać jej na liście ofert🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

koronakielce
#7 Wielbiciel#

ja mam identycznie, co ciekawe na tym samym kompie konta maja moje dwie siostry i im się wyświetlają oferty a mi nie przez to przegapiłem kilka obserwowanych licytacji

oznacz moderatorów

ELWIRA23
#8 Zapaleniec#

Przyłączam się do tematu, mam ta sama sytuacje, na żadnym urządzeniu (dwa różne komputery telefon tablet)i na żadnej przeglądarce nie działa zakładka obserwowane oferty. Przeglądarki wyczyszczone i resetowanie. Inne osoby logują się na swoje profile z tych samych urządzeń i problemu nie ma obserwowane są widoczne. Proszę o radę 

oznacz moderatorów