anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie o możliwość zwrotu produktu, który został usunięty z listy zakupów

slawexsdz
#7 Wielbiciel#

Witam, w jaki sposób mogę zwrócić produkt, który zakupiłem, a który został usunięty z listy zakupów?

Zakup został dokonany od użytkownika [edycja]
data zamówienia 25.01.2022 17:02
kwota 189.90 zł

 

Pozdrawiam Serdecznie

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

A3dam
#19 Nestor#

@slawexsdz 
Jeżeli chcesz tylko zwrócić (tzn. już odstąpiłeś od Umowy) to wystarczy, że zapakujesz przedmiot i odeślesz (w ciągu 14 dni od odstąpienia) na adres podany przez Sprzedawcę w zakładce Zwroty.
Ci, którzy dopiero chcą skorzystać prawa do odstąpienia powinni (zgodnie z Art 27 i Art 34 Ustawy o Prawach Konsumenta):
1. Wysłać Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od zakupu (przykładowy formularz np. z oferty z zakładki Zwroty)
2. Równocześnie lub nie później niż 14 dni od wysłania oświadczenia - zwrócić (odesłać) rzecz. 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@slawexsdz W mailu od Allegro po zakupie masz dane sprzedającego. Skontaktuj się z nim i zapytaj o adres do Zwrotów. Potem zapakuj towar i odeślij wraz z kartką włożoną do paczki, na której napisz, że rezygnujesz z zakupu. Na kartce wpisz dane sprzedawcy i swoje dane. To będzie Twoje odstąpienie od umowy. Możesz też napisać do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=e9a08961-adcb-41a5-8cd9-142dd478e1fc i poprosić o przywrócenie usuniętego zakupu, a potem zrobić zwrot w zakładce Moje zakupy. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@slawexsdz Cześć. Przywróciłam zakup do Twojej zakładki Moje zakupy

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

slawexsdz
#7 Wielbiciel#

Witam ponownie. Niestety usunąłem produkt z listy zakupionych produktów Allegro. Chyba mam pecha, bo wydrukowałem etykietę zwrotu DPD pickup i niestety pod wpływem deszczu kod na etykiecie zamazał się, przez co osoba w punkcie nie przyjęła przesyłki. Czy mogę prosić o ponowne przywrócenie danych o zakupionym produkcie?

data zamówienia 25.01.2022 17:02
kwota 189.90 zł

oznacz moderatorów

Arturs2a
#7 Wielbiciel#

Proszę o przywrócenie na listę Moje zakupy zakupu nr (8579790994) OE VAG ZAMEK TYLNEJ KLAPY SKODA FABIA II 07-15 (w celu dokonania zwrotu)

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Arturs2a to zamówienie jest widoczne w Twojej zakładce Moje zakupy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów