anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Obca przesyłka w skrzynce, nic nie zamawiałam.

RemustheBichon
#7 Wielbiciel#

Cześć. W mojej skrzynce znalazłam paczkę której nie zamawiałam, widnieje na niej "wrzut do skrzynki allegro". Nie ma numeru telefonu. Jest ona zamówiona na obcokrajowca, nie wiem o co chodzi i co mam z tym zrobić. Nie mam też możliwości kontaktu z Allegro ponieważ nie jestem w tym wypadku kupującym/sprzedającym/allegro charytatywnym. Bezpośredniego kontaktu nie znalazłam. Macie jakiś pomysł? 

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Sąsiada obcokrajowca czasem nie masz? Oni często podają nie pełne adresy, a potem problemy...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

RemustheBichon
#7 Wielbiciel#

Dzięki, z tego linku udało mi się napisać email do Allegro 😄

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

@RemustheBichon 
To nie paczka, tylko list. A jak nie jesteś adresatem, to odeślij do nadawcy. Wystarczy napisać na kopercie "ZWROT" lub "ZWROT Adresat nieznany" (albo coś w tym stylu) i zostawić w placówce lub przekazać listonoszowi. Adres przekreślasz, a od wyrazu "zwrot" można dać strzałkę w kierunku adresu nadawcy.

ps. Do skrzynki też można wrzucić, ale lepiej zostawić w placówce (za wyjątkiem agencji).

oznacz moderatorów

RemustheBichon
#7 Wielbiciel#

Placówka Poczty Polskiej to przyjmie? Kolejna sprawa, nie będę specjalnie tracić 40 minut żeby wybrać się do placówki PP lub szukać skrzynki w okolicy, nie wyrabiam się na ten moment z obowiązkami.

oznacz moderatorów