anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie o zwrot paczki która już wyruszyła

MAMY ROZWIĄZANIE!
predi222
#7 Wielbiciel#

Kupiłem część do auta która jednak się okazało że nie pasuje do mojego samochodu . Paczka jest już w trasie a ja wygenerowałem już kod zwrotu. Czy muszę teraz odebrać paczkę a następnie ją z powrotem nadać z wykorzystaniem kodu, czy wystarczy że nie odbiorę paczki?

 

Paczka na paczkomat inpost + pakiet smart

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kostas11
#21 Demiurg#

@predi222 jeśli to inpost nie musisz odbierać bo i tak wraca za darmo jako jedyny, przy innych przewoźnikach musiał byś odebrać i nadać za darmo bo powroty są płatne a że zwrot jest po Twojej stronie to By sprzedawca Ci potrącił 🙂

Gorzej jak trafi do multiskrytki 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@predi222 w tym wypadku będzie darmowy zwrot nie odebranej paczki do sprzedawcy. Ale jak nie odbierzesz będziesz czekać aż przedmiot wróci do sprzedawcy czyli z 5-6 dni.

oznacz moderatorów
predi222
#7 Wielbiciel#

Czyli po prostu nie odebrać mimo wygenerowanego zwrotu i poinformowania sprzedającego o zwrocie? To mój pierwszy raz kiedy paczkę zwracam a już trochę na allegro kupuje

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:44052296 w przypadku InPosta możesz nie odbierać bo i tak nieodebrana wraca za darmo, ale jak byś na przyszłość chciał to zrobić z innym przewoźnikiem to odbieraj i zwracaj bo inaczej potrącą Ci za odesłanie 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@predi222 Odstąpić od umowy zakupu ,możesz w każdym momencie, masz kod zwrotu więc wynika że zwrot darmowy, jeżeli tak jest to nie odbieraj.

oznacz moderatorów