anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Daj znać, co myślisz o forach Allegro Gadane!"

MAMY ROZWIĄZANIE!
Kapela-rules
#9 Pomysłodawca#

W kółko mam to powiadomienie "Daj znać, co myślisz o forach Allegro Gadane!". Już raz wypełniłem tą ankietę, ale za jakiś czas znowu się pojawia, nieważne czy wezmę TAk, Nie czy zamknę X-em to znowu po kilku minutach się pojawi, idzie po prostu "czegoś" dostać. Zazwyczaj jest tak że jak zostawię stronę otwartą, przełączę się na inną kartę i za jakiś czas wrócę to dostaję to powiadomienie.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kapela-rules Po wypełnieniu ankiety przez jakiś czas nie powinna się ona wyświetlić. Jeśli jednak zmienisz przeglądarkę, skorzystasz z trybu incognito lub wyczyścisz pliki Cookies, ankieta znowu się pojawi. Dzięki niej możemy poznać opinie Społeczności o Gadane, co jest dla nas niezwykle cenne. 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Kapela-rules
#9 Pomysłodawca#

Nie zmieniam przeglądarki, nie korzystam z incognito, nie czyszczę cookies. Proszę jeszcze raz przeczytać ostatnie zdanie w moim poście.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kapela-rules Jeśli prawidłowo prześlesz ankietę z odpowiedziami, nie będzie się ona wciąż pojawiała. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:47295977
#11 Animator#

@Kapela-rules Wyczyść ciasteczka, otwórz stronę Allegro Gadane jeszcze raz. Na samej górze będzie zgoda na korzystanie z plików cookie, kliknij AKCEPTUJ. Po chwili znów ci wyskoczy ankieta, wtedy kliknij NIE i już będziesz mieć spokój.

oznacz moderatorów
Kapela-rules
#9 Pomysłodawca#

Wygląda na to że pomogło, tyle że zrobiłem tą ankietę ponownie dla świętego spokoju.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Po każdym czyszczeniu wróci.😁

oznacz moderatorów