anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Daj znać, co o nas myślisz!" Jak wyłączyć tą głupią ankietę ?

kuba1550
#12 Orędownik#

Co chwile wyskakuje ta głupia ankieta 😩 Wypełnię ankietę to zaraz znowu wyskakuje. Nie wypełnię jej to też wyskakuje. Jak chcę wypełnić ją jeszcze raz to wyświetla się komunikat: "Nie wysłano odpowiedzi na ankietę, bo już ich udzielono." Co to za bubel ? 😒

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

Klaudiusz1983
#12 Orędownik#

Klaudiusz1983_0-1618332121042.png

 

Nie wysłano odpowiedzi na ankietę, bo już ich udzielono.

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Zróbcie coś z tą ankietą.

Napisać nic nie można, bo co linijkę wyskakuje i uprzedzę: nie zmienię przeglądarki, nie będę nic instalować.

Nie bywam w innym miejscu w internecie z taką upierdliwością, jesteście najlepsi

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

I nic się nie zmieniło w poziomie upierdliwości ankiety...

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@nat_not Mnie takie okienko pojawia się raz na jakiś czas. "Podziękuję" i jest ok., ale jak widać nie u wszystkich jest tak łatwo.

Pani Natalio, spytam wprost - nie drażni to Panią, kiedy wchodzi Pani na konkretną stronę internetową, a tu ni stąd ni zowąd wyskakuje okienko i blokuje czytaną treść/ wskakuje jakaś reklama i to nie raz, a częściej?

Ja w takim przypadku stronę opuszczam i sądzę, że to samo robi Pani.

Jeśli chcecie wiedzieć, czy to czy owo nam się podoba, zróbcie ankietę, na którą każdy dobrowolnie udzieli odpowiedzi.

Umieśćcie link lub przycisk i wystarczy.

Pewnej firmie, która przez internet sprzedaje torebki odpowiedziałam w komentarzu po entym mailu z prośbą o opinię, że są one dobrowolne i niech wreszcie przestaną nękać klientów. Kupiłam torebkę, byłam zadowolona wystawiłam opinię, a tu wciąż maile, by wystawić opinię, więc "poleciałam" na ostro.

 

 

Wiola
oznacz moderatorów

Wesola_Madzia
#10 Popularyzator#

też mam ten problem, ciągle wyskakuje mimo wypełnienia

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Wesola_Madzia @AGLOPRIMA2 po wejściu na Gadane na górze strony powinniście zobaczyć taki komunikat o plikach cookies (wklejam go, bo ja długo nie zwracałam na niego uwagi i również dość często pojawiała się ankieta):

la_nika_0-1624887001427.png

Po zaakceptowaniu plików cookies i wypełnieniu ankieta nie powinna pojawiać się przez kolejne 30 dni. Czyli wypełnienie to jedno, ale ważne żeby jeszcze zaakceptować ciasteczka. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Wesola_Madzia
#10 Popularyzator#

Ja mam zaakceptowane a ona i tak wyskoczy. Akceptuję za każdym razem kiedy wchodzę na stronę, a i tak wyskakuje powiadomienie o ankiecie. Nawet czyściłam dane przeglądarki i to nic nie dało i jak zmieniam przeglądarkę to też nic nie daje

oznacz moderatorów