anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Pasuje do wybranego pojazdu" czy konieczne dla akcesorii samochodowych?

urbanek_lbn
#7 Wielbiciel#

Witam

Mam bardzo duży problem z tym że podczas przeszukiwania aukcji, czy to po wyszukiwanej frazie czy też filtrze "Pasuje do wybranego pojazdu" pojawiają mi się akcesoria typu uchwyty do telefonów, na napoje, jakieś przedłyżki, przejściówki do radia... jeśli przegląda się to regularnie w poszukiwaniu cześci jest to bardzo uciązliwe

tutaj przykład, 3/4 aukcji dotyczy jakieś drobnych akcesoriów które są uniwersalne, i powinny być wydzielone z filtra "Pasuje do wybranego pojazdu" 

https://allegro.pl/kategoria/czesci-samochodowe-620?pasuje-do-marka=Peugeot&pasuje-do-model=205%20II...

 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@urbanek_lbn zależy nam na tym, aby klienci z łatwością mogli znaleźć części pasujące do konkretnego modelu samochodu. Weszłam w przesłany przez Ciebie link i tu faktycznie jest dużo ofert, ponieważ jest to obszerna kategoria "części do samochodu" są tu i maty rozgrzewające i kable do ładowania telefonu. Natomiast możesz przejść do bardziej szczegółowych kategorii wybrać np. układ kierowniczy czy układ hamulcowy w zależności czego konkretnie potrzebujesz i wtedy wyniki są już konkretniejsze.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

urbanek_lbn
#7 Wielbiciel#

  @la_nika Dobrze, tylko maty rozgrzewające i kable do ładowania to nie są części samochodowe , tylko akcesoria po co jest je przypinać do fitrów "Pasuje do" jak to pasuje do wszystkiego a zaburza jedynie przeglądanie cześci. Mam nie odparte wrażenie że rozwiązania w dziale motoryzacja wymyślają ludzie którzy z motoryzacją nie mają nic współnego.

oznacz moderatorów