anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"W punkt!" Allegrowicze

Vryko
#18 Luminarz#

Hm.. Mam mieszane uczucia dotyczące tego konkretnego panelu. Z jednej strony rozumiem, że konkurencja - bo <każden> by chciał być naj, z drugiej jednak to takie ciut bez sensu, bo prowokuje do produkowania bezsensownych wpisów (jak choćby ten 😉 ) i zazdrości. Ja zazdraszczam tym, którzy mają więcej.  

A serio - to przypomina mi zbyt mocno like rodem z fejsa - oraz kojarzy się z tym wszystkim, z czym się kojarzy na FB . Sztuczne nabijanie punktów, żebry, i lajkowanie kumpli... Niech se toto i będzie, ale może nie w formie bijącej po oczętach tabeli na stronie głównej. Jak będę chciał zerknąć ile kto ma "wpunktów" to odwiedzę jego profil. 

I to też jest @tematnamydło

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pogotowie-it
#13 Ambasador#

Nie wiem jaki sens mają "W Punkty" ale może po części masz rację i żebyś nie zazdrościł dałem Ci "W Punkt" 😉

oznacz moderatorów

misia_la
#10 Popularyzator#

@Vryko Mnie akurat wszelkie takie wyścigi "nie ruszają", no może jedynie wyścig na początek strony z własną ofertą 😁, ale to chyba inna sprawa... Może dlatego nawet  na fb zamieszczam jeden post na parę lat, a "polubiam" wiele - w myśl zasady: niech się ktoś cieszy - zwłaszcza ten, komu na tym zależy, nic mnie to nie kosztuje, a ktoś się lepiej poczuje... Dla mnie opcja "W punkt" to takie uproszczone (bo jednak jest tylko jedna emocja 😆) lajkowanie.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Vrykonie wiem też jaki algorytm za tym stoi... sprawdźcie dowolne awatary i "wpunkty" na głównej a potem porównajcie z tymi które są jak się kliknie profil. Liczby się różnią...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@pinsplash

Podejrzewam, że w profilu odświeża się od razu, a na listingu "W punkt!" Allegrowicze - dopiero po jakimś czasie #taksądzę

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

żebrolajker 😛 ale okej, masz 😛 specjalnie dla ciebie odkopuję ten post 😄

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@Vryko - masz ode mnie w punkt za ten sensowny wpis dotyczący bezsensu 🙂

oznacz moderatorów