anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"You have been blocked" - kolejny raz problemy z otwieraniem strony allegro

Cracket
#7 Wielbiciel#

Przez pół roku strona allegro działała dobrze, ale znowu coś zepsuliście (od tygodnia mniej więcej)

Praktycznie za każdym razem dostaję błąd "You have been blocked" - i nawet nie mogę zalogować się z firefoxa do społeczności (ani przeglądać ofert allegro bez zalogownia się) . Musiałem zalogować się z innej przeglądarki (tymczasowo). 

Inne strony działają zdecydowanie lepiej od allegro - FB, twitter, youtube. 

Aha i ani nie klikam szybciej niż zwykle, ani nie mam robota, tylko standardowy ad-block blokujący strony inne niż  Allegro. 

Identyfikator ze strony komunikatu błędu:

ID: e8f9ff43-1cef-755d-1d2c-1b2e46cb3bf2

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Cracket czy dobrze rozumiem, że gdy korzystasz z innej przeglądarki to problem nie występuje?
Czy czyściłeś pamięć podręczną przegladarki z której korzystasz? Jeśli tak, a problem dalej występuje, to potrzebuję nagranie ekranu na którym jest to widoczne, abym mogła zgłosić to do Działu technicznego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Cracket
#7 Wielbiciel#

@la_nika 
Czyszczę pamięć podręczną przeglądarki i problem ciągle wraca.

Udało mi się nagrać film, ale teraz najczęściej problem pojawia się w drugi sposób - tzn pokazuje capcha które rozwiązuje i znowu dostęp się blokuje.
Ale jest postęp - nie jestem zablokowany przy logowaniu się na społeczność. Natomiast ciągle jestem w stanie wejść na główną stronę, potem przy przechodzeniu do aukcji  allegro wysypuje się permanentnie.

 

Jak mogę Ci wysłać załącznik? Plik mkv ~ 2 MB

 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Cracket Cześć! Od razu jeszcze dopytam, czy to samo się dzieje, kiedy korzystasz z trybu incognito bez żadnych wtyczek? Czy nie łączysz się przez VPN? 

Nagranie prześlij nam na spolecznosc@allegro.pl i załącz proszę link do tego wątku, a także swój adres IP (jeśli jest zmienny to z chwili nagrania), żebyśmy mogli sprawdzić tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów