anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Za pobraniem" czy istnieje? Czy tylko dane bankowe głównie istnieją?ñ

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:104429702
#1 Nowicjusz#

Układami zakupy do koszyka, następuje następuje kwestia zapłaty i mocne moje zdziwienie że Allegro domaga się moich danych Bankowych gdy są to dane chronione ustawą o RODO, gdy ja chcę zapłacić metodą " za pobraniem"

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104429702 Cześć. 🙂 Jeśli sprzedający udostępnia możliwość płatności za pobraniem, to jak najbardziej możesz opłacić zakupy przy odbiorze paczki.

ko_alka_0-1676048591918.png

Jeśli jednak w ofercie nie ma takiej możliwości, to pozostaje płatność internetowa (lub przelewem tradycyjnym). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:104429702
#1 Nowicjusz#

Jeżeli totawda, to "Być Może" ( choć to z ubiegłego wieku marka perfum ) uwierzę jeszcze raz Firmie i podziękuję za starania.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:104429702 Na Allegro nie podajesz żadnych danych bankowych > płacisz przelewem ze swojego konta na dane, które Ci poda Allegro lub blikiem podając tylko kod z banku.

A jeżeli sprzedawca nie udostępnia opcji "za pobraniem" to niestety nie zapłacisz w ten sposób.

Coraz więcej osób rezygnuje z opcji "za pobraniem" ponieważ klienci zamawiają > nie odbierają paczki > i sprzedający musi zapłacić za podróż paczki tam i z powrotem

oznacz moderatorów