anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Zagrożenie zneutralizowane" - komunikat Avast na Allegro [23.02.2023]

MAMY ROZWIĄZANIE!
Starwars_pl
#9 Pomysłodawca#

screenshot.2555.jpg

oznacz moderatorów
505 ODPOWIEDZI 505
lysy68
#8 Zapaleniec#

Jesli nie ma zadnego wirusa albo ataku na strone Allegro to dziwne jest iz tylko na Windowsie blokuje a na androidzie nie,🤔😒 i zaznaczam iz nie kozystam z aplikacji tylko z przegladarki,moze chodzi tu o jakies skrypty na komputer,ktore wprowadzaja w blada antywirusy,przepraszam ze pisze bez pilskich znakow ale tylko z telefonu moge brac udzial w dyskusji gdyz na kompie nawet na forum allegro nie idzie sie wbic niestety

oznacz moderatorów
Client:110143050
#11 Animator#

@lysy68 Antywirusy na Androidzie działają zupełnie inaczej. W dużym skrócie, głównie chronią przed zainstalowaniem szkodliwych aplikacji. Na komputerach antywirusy mają wgląd w pamięć podręczną przeglądarek, więc mogą reagować na to, gdzie wchodzisz i co się ładuje.

oznacz moderatorów
irewoz52
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
Client:41925575
#1 Nowicjusz#

Witam U mnie też od wczoraj 24 02 2020 avast  po próbie otworzenie strony allegro znajduje trojana i brak dostępu do obsługi strony.komputer zeskanowany  brak błędów czy wirusów .Inne strony bez żadnych problemów

oznacz moderatorów
Client:96226186
#8 Zapaleniec#

Dokładnie Avast wykrywa Trojana tylko i wyłącznie na Allegro

 

oznacz moderatorów
Client:110143050
#11 Animator#

@Client:96226186 Nie ma żadnego trojana na Allegro:

VirusTotal - URL - eff17d33aabb3a1ca18b34e17fd4d85c3f6396c2c54e3e9ddba7a71428bfa67f

A Avast oraz AVG to jest dno i wodorosty. Wina jest wyłącznie Avasta/AVG.

oznacz moderatorów
rzeczka
#2 Obserwator#

Odinstalowanie i ponowne zainstalowanie przynajmniej AVG działa.

oznacz moderatorów
FalaPlanty
#10 Popularyzator#

Witam.

Mój avast zasugerował aktualizację i ponowne uruchomienie komputera. Po restarcie wszystko jest w porządku.

Problem rozwiązany.

oznacz moderatorów
Adam221213
#9 Pomysłodawca#

Problem najprawdopodobniej rozwiązany, niema komunikatu i strona działa prawidłowo.

Najprawdopodobniej będzie działać do uruchomienia kolejnego skryptu śledzącego 

oznacz moderatorów
tomaswoj7
#8 Zapaleniec#

Sorry ale swoje zakupy w ten weekend robię gdzie indziej, nie będę dodawał wyjątków bo i tak się zalogować nie idzie, szare ikony. Trudno są inne miejsca na zakupy, a po telefonie do sprzedawcy nawet się udało zrównać cenę z allegro i darmową dostawę 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tomaswoj7 Z wcześniejszych wiadomości wynika, że problem po aktualizacji bazy nie powinien już występować. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
lesst
#8 Zapaleniec#

AVG, wygląda na to że już jest OK. Uff..

oznacz moderatorów
ms3007
#8 Zapaleniec#

AVAST też już OK

oznacz moderatorów
piotrmag1
#1 Nowicjusz#

Dokładnie, w dniu dzisiejszym Avast rozwiązał problem. Wcześniej nawet nie mogłem napisać na czacie, bo blokowało mi możliwość logowania :(.

Dobrze że powstał wątek, bo chociaż można było czekać na rozwiązanie problemu, a nie szukanie i kombinowanie na własną rękę.

Jak dla mnie, to niezła zagrywka z czyjejś strony, bo Avast sugerował zakup wersji premium

oznacz moderatorów
1atryda
#8 Zapaleniec#

Witam. Zgadzam się. Zagrywka niezła. Niesmak i naruszenie zaufania jednak pozostaje. Na Ali.. i Eba... też się antywirusy drą, ale nie są blokowane dość istotne jednak funkcje jak logowanie itp. Ktoś coś przespał. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
BeataWojtan
#8 Zapaleniec#

A co jeśli mamy jakiś skrypt śledzący a Avast usunął tę opcję blokowania allegro i teraz będą nas śledzić? a my nawet nie będziemy już się o tym domyślać bo nic nas nie będzie blokować?

 

oznacz moderatorów
1atryda
#8 Zapaleniec#

Witam. Nie byłaby to pierwszyzna. Królem w wyciąganiu różnych wiadomości jest chyba Gooooo.... . Reszta to małe rodzynki. Ale w drugą stronę, niech teraz ktoś coś próbuje znaleźć przez Gooooo.... od razu się pojawia, że tyle a tyle jest blokowanych bo "Rodo bo Unia  bo inne dziadostwo. Nie ma na to wpływu. Czasami pewne działania wypływają. Robi się wtedy trochę szumu. Ktoś jakąś decyzję cofnie, ach jak to ładnie wtedy w mediach wygląda. Potem wprowadzi 10 innych dziadostw tylnymi drzwiami i pozamiatane. A ludzie, zamiast drzeć się do skutku, tulą uszy po sobie. No i problem znika. Walka z tym to byłaby walka z systemem = utopia. Jam nie Don Kichot . Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
ms3007
#8 Zapaleniec#

piotrmag1 #1 Nowicjusz#

Na wersji premium było to samo bo mam ale na telefonie z Avastem nic nie było, można było normalnie korzystać z allegro, tylko na komputerze był problem

oznacz moderatorów
sasun71
#9 Pomysłodawca#

Dla potomnych ,dziś uruchomiłem komputer PC z nie aktualnym avastem,po prostu wygasł termin  a był nieużywany,odinstalowanie..zainstalowanie ponowne i wszystko działa na Allegro na chrome i Firefoksie bo tylko te przeglądarki nadal chodzą na XP =coś co powala win 10 i 11 po tylu latach  i szkoda że nie aktualizowane..Pozdrawiam

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@sasun71 "Nadejszła wiekopomna chwila..." 😉

oznacz moderatorów