anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

różne koszty przesyłki

qjan_2007
#7 Wielbiciel#

Witam , mam pytanie , bo sprzedający mi nie odpowiada w sposób jasny , a może ja czegoś nie rozumiem, mianowicie chciałem kupić paczkę 100 szt / jakiś plastikowych  części / widnieje koszt przesyłki najtaniej-4,99 pozostałe np orlen paczka 7,99, ale  w następnym kroku czyli płatność  pojawia się koszt przesyłki 16,98 ! a pozostałe 26,97 ! moim zdaniem jest to oszustwo , chyba że czegoś nie rozumiem  , a sprzedający uparcie mi odpisuje ,że tak ma ustawione aby nie kupowano hurtowo , a paczka 100 szt to najmniejsza z możliwych , proszę o podpowiedź co mam zrobić , 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Najlepiej kupić u innego, Prawda, tak ustawia sprzedajacy i nic z tym nie zrobisz.

oznacz moderatorów

qjan_2007
#7 Wielbiciel#

..pewnie że tak zrobię , kupię u innego , ale jak Ty byś to odebrał : chcesz coś kupić , znalazłeś, sprawdzasz koszty przesyłki - 7,99pln  ok cena normalna , przechodzisz   do płatności  i widzisz koszt 26,97pln ! i co ? jak mam to nazwać ?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Pokaż link do oferty. 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Jeśli nie odpowiadają warunki to nie kupuj, nie da się mieć 🍪 i zjeść 🍪

oznacz moderatorów

qjan_2007
#7 Wielbiciel#

ty też nie umiesz czytać ? / nie da się mieć ..i zjeść / co to ma być z tekst ?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

ty też nie umiesz czytać, cistek nie widać? 

a słyszała coś takiego jak maksymalna ilość w przesyłce? oraz maksymalna ilosć w smarcie 

daj linka do oferty to może obrazkowo wytłumaczymy 🤣

oznacz moderatorów

qjan_2007
#7 Wielbiciel#

   trochę  pokręciłem z inną aukcją  jeśli  chodzi o te 100szt  SORRY !  Mea kulpa  więc zapomnij o tym ,  ja  po prostu chciałem kupić tylko 4szt kapturków na wentyle / czyli w zamówieniu 1szt/   i w momencie -zapłać wyskakiwała inna cena o czym pisałem , ale jak im napisałem że prześlę zrzuty do allegro to szybko to zmienili , i dzisiaj sprawdzałem i jest ok , tak że po temacie , ale sprawdzę ich pozostałe aukcje , bo za wysyłkę naprawdę małego przedmiotu o wadze do 20gram , na różnych aukcjach była różna cena na ten sam punkt odbioru np orlen paczka, pozdrawiam i po temacie 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@qjan_2007 proste rozwiązanie a nie oszustwo, cennik pokazuje koszt wysyłki 1 sztuki a nie 100 szt. 🙂 

Wejdź w cennik i kliknij !!!

Zrzut ekranu 2023-11-01 175933.png

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów