anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty 0% i Raty standardowe

WNataliaa
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

 chciałabym się dowiedzieć czy w przypadku gdy towar, który chce kupić jest zakwalifikowany do Rat 0% to czy mogę wciąż kupić go w systemie rat standardowych? Interesuje mnie większa ilość rat niż raty 20x0%. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

WNataliaa
#7 Wielbiciel#

Przeczytałam już niemal wszystkie regulaminy i nigdzie wciąż nie znalazłam jasnej odpowiedzi na moje pytanie dlatego pytam na forum. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WNataliaa Raczej nie. Do przedmiotu jest dodana informacja o ratach i warunków nie można dowolnie zmieniać. Dopytaj w odpowiednim dziale Allegro na czacie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a

oznacz moderatorów

WNataliaa
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@WNataliaa Liczba rat jest uzależniona od danej kategorii, na przykład w kategorii filmy dvd może być minimalna liczba rat nawet jeśli jakaś dyskografia kosztuje kilkaset złotych. To dlatego, że przedmioty z tej kategorii są z reguły tańsze. Generalnie jednak w ofertach pojawiają się wszystkie możliwe warianty rat, więc jeśli nie ma wymienionej opcji na dłuższy okres czasu, to znaczy,  że jest ona niedostępna. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Czy liczba rat przypadkiem nie jest uzależniona od wysokości raty (jej minimalna wartość to bodaj 15 zł)?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Według mojej wiedzy, nie ma takiej zależności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ A ja ostatnio z ciekawości sprawdziłem to w praktyce (nie kupując) i wyszło na to, że jest😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

WNataliaa
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuje! Musiałam się upewnić czy jest taka możliwość zanim zdecyduje się na zakupy. 😃

oznacz moderatorów