anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty 0% - PNB Paribas

Mario_300
#9 Pomysłodawca#

Witam!

Takie pytanko, jakie macie doświadczenia z ratami 0% w banku PNB Paribas? Bo ja dzisiaj stwierdziłem, że bardziej **piiip**an.... banku to chyba nie ma!!! Nie wiem jakie układy ma z nimi Allegro, ale to co oni wyprawiają, to jest chore i nie poważne.

Do dzisiaj powinienem zapłacić u nich 3 raty. Zdążyłem zapłacić już 4, bo zawsze płacę z wyprzedzeniem, a ta banda mi nalicza odsetki za nie zapłaconą ratę kredytu!!! Bo podobno zapłaciłem 5 marca, a nie 6 marca poprzednią ratę, a obecny okres rozliczeniowy jest od 6 marca do 5 kwietnia i brakuje im mojej wpłaty w tym okresie!!! To do cholery co się stało z moimi wcześniej wpłaconymi pieniędzmi? Ulotniły się, czy co?

W związku z **piiip**kimi procedurami stosowanymi przez ten bank zamierzam jutro spłacić resztę kredytu i mieć ich głęboko w d....! Nigdy więcej nie skorzystam z tego **piiip**a! 

Pytanie jeszcze do Allegro, czy jak jutro spłacę resztę, to przez pozostałe miesiące bank będzie mi naliczał odsetki za to, że nie będę płacił w ich chorych okresach rozliczeniowych?

Poprosiłem gościa z PNB o prostą rzecz - harmonogram spłat - ale ten powalony bank czegoś takiego człowiekowi nie daje, bo u nich każda rata jest inna i płatna w innym, terminie. To **piiip**two i zwykłe naciąganie, jak ktoś nalicza odsetki od rat, które ktoś zapłacił ZA WCZEŚNIE!!!

Najlepsze jest to, że możecie zawrzeć z nimi umowę na kredyt (wg nich tzw - limit odnawialny) przez internet i nie ma z tym żadnych problemów, ale jak powiedziałem gościowi, że spłacam wszystko i mają natychmiast zamknąć moje wszystkie konta, bo nie chcę mieć z nimi nic wspólnego, to okazuje się to niemożliwe bez wizyty w ich oddziale. Cholera, koronawirus panuje i podobno wszystko da się załatwić teraz przez telefon w niejednym banku, tylko nie w PNB Paribas!!!

Płaciłem raty w niejednym banku na Allegro, ale z takim **piiip**em się jeszcze nie spotkałem!!!

LUDZIE TRZYMAJCIE SIĘ OD TEGO **piiip**A Z DALEKA!!! - to tylko mój apel, ale zrobicie jak chcecie!

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Mario_300 Możesz spłacić kredyt na zakup szybciej. Dodatkowa opłata nie jest wówczas naliczana, ale nie mam dostępu do Twojej umowy z bankiem, więc najlepiej gdy potwierdzisz to jeszcze z PNB Paribas. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Mario_300
#9 Pomysłodawca#

Już spłaciłem resztę i nie zamierzam z tym bankiem mieć nic wspólnego. Dobrze gdyby Allegro miało alternatywę i możliwość wyboru innego banku przy swoich zakupach. Kiedyś miałem kredyt chyba w mBanku przez Allegro i było wszystko OK! Nikt nie naliczał mi odsetek od tego, że zapłaciłem ratę wcześniej niż powinienem.

Ale dziękuję za informację.

oznacz moderatorów