anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty 0%, raty od nowa...gfzie się podziały?

tomkek1981
#7 Wielbiciel#

Witam. Poszukuję informacji odnośnie rat 0% - w tym sensie kto ustala, które produkty są na raty 0, kiedy one występują? Pamiętam z roku poprzedniego, że było mnóstwo rzeczy na raty 0% Nawet używane. Rozumiem, że są minimalne kwoty, od których w ogóle będzie można coś kupić na raty 0 i od nowego roku będzie to 1000 zł, ale wcześniej nawet jak się kilka niedrogich rzeczy wrzuciło do koszyka to sumarycznie wszystko można było wziąć na 0. Obecnie jest totalna nędza. Przykładowo - szukam opon do samochodu. Chciałem kupić lepszą markę za ok. 1500-1600 zł i pomyślałem by wziąć na raty. Spłacić po przyznaniu 1100 zł bo tyle mogę przeznaczyć na tę chwilę, a potem płacić 10 rat po 50 zł. Raty od nowa to umożliwiały. Problem w tym, że jak szukam interesującego mnie rozmiaru opon na raty 0 to zwraca 3 oferty. 3 na prawie 1000 jakie w ogóle są w tym rozmiarze i 3, które kompletnie mi nie pasują. Na 3,6 miliona ofert w dziale opony, felgi (i akcesoria) jedynie niespełna 4000 są na raty zero. Całe 0,1% Przecież to jest jakiś żart.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@tomkek1981 Wyszukaj towar i na liście ofert kliknij po lewej stronie "raty zero". Z ratami Od.nowa może być problem, bo od 1 stycznia Allegro wyłącza te raty, ale masz raty PayU i Allegro Pay. Aby skorzystać z Allegro Pay, musisz je sobie aktywować; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/jak-aktywowac-allegro-pay-bEoD02GdGij

oznacz moderatorów

tomkek1981
#7 Wielbiciel#

Ale przecież tak zrobiłem, napisałem, że w rozmiarze którym szukam są 3 oferty na raty zero, a całym dziale 0,1% wśród wszystkich wystawionych. Tyle się pojawia po zaznaczeniu w filtrze "raty zero". Allegro pay już mam aktywowane, tam jest tylko 3 x 0%, szczerze mówiąc słabo. Np. w takim jednym sklepie z elektroniką i agd (nazwę pomijam by nie reklamować, wiem że nie motoryzacja) praktycznie wszystko co mają wystawione na 30 rat 0% Kilka modeli poszukałem na allegro i ciężko w ogóle z czymś nawet na 10 rat 0% Nie wiem co allegro kombinuje, ale to złe podejście.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Idzie nowe i już "złego" nie będzie, nawet rat zero.😐

oznacz moderatorów