anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty 0% w mbanku

szmoc87
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanie tez macie problem kupić coś na raty 0%, na wstępie powiem ze pożyczki zawsze spłacone przed czasem nigdy nie było problemów. Wczoraj próbowałem kupić przedmiot za ok 2tys parę wniosków złożonych wszystkie odmownie, zdziwiony pisze do mBanku mam tam konto a oni mi odpisują ze z powodu korona wirusa zaostrzali przepisy pożyczek.Po czym zaproponowali mi normalny kredyt gotówkowy, ja się pytam po co wystawiający maja płacić za możliwość rat 0% jak ludzie ich nie dostana bo banki się wycwaniły no chyba ze to tylko munie taki problem z góry dziękuje za odp i pozdrawiam          

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

Wystawiający nic za to nie płacą 😉  Nie dziw się że banki zaostrzyły segregację, dużo ludzi traci pracę więc boją się że nie pospłacają kredytów, tym bardziej że nic nie zarabiają na tym 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

szmoc87
#7 Wielbiciel#

Tak ale pożyczki oprocentowane dadzą bez problemu jak nie płacą jak płacą za raty 0 procent nieraz pytałem sprzedających o aktywacje tej opcji  to oczywiście za doplata z góry

oznacz moderatorów

nascik
#8 Zapaleniec#

Klasyka.

Nie wiem jak daleko lecą te wnioski, ale jak złożyłeś ich kilka i zostały zaraportowane do BIK to przez takie zapytania możesz mieć posprzątane z kredytami na 2 -3 miesiące. Tak to działa.

Ja mam tak, że nie chcą mi dać 500 zł kredytu przez Allegro i proponują 100x tyle w zwykłym gotówkowym. 

Mam tam konto od wielu lat i wiedzą o mnie wiele.

Dodam jeszcze, że ostatnio wyłożyłem się na Aliorze , nikt nie był w stanie (w banku) pomóc mi w wypełnieniu wniosku tak bym nie musiał skłamać na temat źródła dochodu. Finalnie stwierdzili, że informatycy muszą zmienić wniosek kredytowy. Skończyło się na gotówie 🙂

oznacz moderatorów