anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
xSuperR
#2 Obserwator#

Witam brałem kiedyś dla ojca przez moje konto pewną rzecz na raty 0, teraz chciał bym sobie wziąć pewną rzecz ale wyskakuje konto mojego ojca (Limit odnawialny (raty od nowa)) jak zrobić żebym mógł  bym wziąć kredyt na siebie od nowa? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

Konto Allegro jest Twoje i pojawiają się dane konta bankowego ojca? To mało prawdopodobne. Raty może wziąć tylko właściciel konta Allegro, który ma tam dopisany własny rachunek bankowy. Jeśli kiedyś udało Ci się dodać ojca konto bankowe do swojego konta Allegro, to zmień numer konta w ustawieniach; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-zmienic-dane-do-wyplat-o...

oznacz moderatorów
xSuperR
#2 Obserwator#

dzięki za odpowiedz.
niestety nie pomogła ona bo w tym polu nie mam żadnego konta bankowego dodane. wpisałem ocja dane w momencie gdy kupowałem mu produkt na raty 0 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Dziwne. Konto Allegro jest założone na Twoje dane i przy ratach pojawiają się dane ojca? Dostałeś raty na ojca? Pierwszy raz słyszę o czymś takim. Jeśli nie możesz tego zmienić, to załóż sobie nowe konto Allegro i weź przedmiot na raty na siebie.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czyli na siebie nie brałaś,wieź uzupełnij dane konta, wpisz swój nr konta bankowego i weź na siebie.

oznacz moderatorów
xSuperR
#2 Obserwator#

Tu nic nie mam 

oznacz moderatorów
xSuperR
#2 Obserwator#

oznacz moderatorów
xSuperR
#2 Obserwator#

a tu jest jego limit odnawialny ;/

oznacz moderatorów