anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty Alior

KM7studio
#8 Zapaleniec#

Witam, za kupiłem sprzęt na raty w allegro za pośrednictwem Alior Banku. Sklep nie z mojej winy anulował zamówienie i zwrócił kasę na poczet spłaty pożyczki. Bank żąda ode mnie spłaty odsetek. Dodam że nie wykorzystałem ani złotówki z kredytu, sklep anulował zamówienie BEZ MOJEJ ZGODY. Czy ktoś miał podobna sytuację? Jak rozwiązać problem? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

KM7studio w takiej sytuacji musisz rozwiązać umowę z bankiem , masz na to 14 dni od jej zawarcia .

oznacz moderatorów

KM7studio
#8 Zapaleniec#

Termin minął ponieważ towar został zakupiony jako pre-order. Sklep anulował zamówienie po 31 dniach

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

KM7studio cóż możesz z powództwa cywilnego domagać się od sprzedawcy pokrycia kosztów , w końcu nie wywiązał się z umowy , niemniej jednak umowa z bankiem ciązy na Tobie .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@KM7studio Bank otrzymał z powrotem pieniądze od sprzedawcy? Otrzymałeś od Allegro maila z informacją o zwrocie wpłaty? To powinno zadziałać jak wcześniejsza spłata rat, nie powinno być odsetek. Wyjaśniaj to z bankiem, możesz poprosić o pomoc Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a

oznacz moderatorów

KM7studio
#8 Zapaleniec#

Tak sprzedawca zwrócił kwotę na poczet spłaty pożyczki dostałem wszystkie powiadomienia. Odsetki ok, może zwrócą, a co z prowizja od udzielonego kredytu 200 zł? 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@KM7studio Nie pomogę Ci w tym, nigdy nie korzystam z rat, nie znam treści Twojej umowy z bankiem. Pisz do Allegro, skoro zawinił sprzedawca, serwis powinien Ci pomóc w anulowaniu opłat.

oznacz moderatorów