anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Upłynął termin zwrotu, a ja byłam na kwarantannie

ula1245
#7 Wielbiciel#

Napisałam w dyskusji do sprzedawcy czy mogę mu zwrócić paczkę później po kwarantannie, ale minął już termin 14 dni i allegro nie daje mi już możliwości zwrotu. Czy da się zwrócić jakoś bezpiecznie tą paczkę żeby się zabezpieczyć przed możliwością oszustwa przez internet? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mwmonety
#21 Demiurg#

Czegoś takiego jak kwarantanna i problemy z nią powiązane nie ma w ustawieniach allegro mimo wielu zmian w ostatnim czasie to problem tego wirusa i jego skutki dla klientów i sprzedawców nie zostały uwzględnione.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ula1245 Musisz się dogadać ze sprzedawcą , jeśli zgodzi się na zwrot odsyłasz na adres podany w zakładce ,,zwroty ,, z formularzem odstapienia od umowy . Koszt zwrotu będziesz musiała pokryć jesli inaczej nie uzgodnicie ze sprzedawcą .Ważne - przesyłka z numerem nadania .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ula1245 Masz 14 dni na zwrot, tzn. po wygenerowaniu kodu, w ciągu 14 dni od odbioru i po wygenerowaniu kodu masz następne 14 dni na odesłanie. Jak tego nie zrobiłeś to skontaktuj się z sprzedawcą i ustalcie jakieś rozwiązanie. Miałaś więc w sumie 28 dni.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie, 28 dni na odesłanie towaru jest wtedy, gdy w ciągu 14 dni od odebrania towaru wyśle się oświadczenie o odstąpieniu od umowy, jeśli się tego nie zrobi, nie ma już 28 dni 🙂

Poza tym pierwsze zdanie jest całkowicie niezrozumiałe 🙂

oznacz moderatorów