anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty Allegro

adelw
#1 Nowicjusz#

Witam, czy na moim koncie allegro mogę sprawdzić ile rat jeszcze muszę spłacić? Czy mogę zwiększyć kwotę kredytu? Jeśli tak, to w jaki sposób mam to zrobić?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Harmonogram spłat masz od banku.Tu masz jak kupować na raty:https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/jak-kupowac-na-raty-rKxBgYZnDIX

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@adelw Raty Od.nowa?

Zestawienie transakcji to informacja o sposobie, w jaki korzystałeś z limitu na zakupy na Raty Od.nowa. Znajdziesz w nim podsumowanie swoich zakupów ratalnych, a także kwotę do zapłaty w danym miesiącu, termin do którego powinieneś spłacić raty oraz numer rachunku, na który należy to zrobić.

Zestawienie transakcji otrzymasz co miesiąc, na minimum 15 dni przed terminem spłaty. Bank wyśle Ci je na adres e-mail, który podałeś we wniosku o limit na zakupy na Raty Od.nowa. Znajdziesz je również w Systemie Bankowości Internetowej banku.

W przypadku, gdy w danym miesiącu nie otrzymasz Zestawienia transakcji:

  • sprawdź wszystkie dostępne foldery w Twojej skrzynce odbiorczej, w tym folder Spam,
  • potwierdź poprawność swojego adresu e-mail, który podałeś bankowi. Znajdziesz go po zalogowaniu się do Systemu Bankowości Internetowej banku.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/raty-odnowa/raty-od-nowa-najczesciej-zadawane-pytania-LvPnlz...

W celu zwiększenia limitu zapewne trzeba wypełnić nowy wniosek, najlepiej zapytaj o to w odpowiednim dziale na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a

oznacz moderatorów