anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty Inbank, jak długo trwa weryfikacja wniosku?

sonka1992
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, wczoraj kupiłam telefon na raty i podpisałam umowę po czym przekierowało mnie na stronę banku i dokonałam przelewu weryfikacyjnego. Niestety nie mam żadnej informacji zwrotnej. Podobno raty zostały przyznane natomiast mój zakup mam w dalszym ciągu w koszyku. Kiedy mogę spodziewać się informacji o zatwierdzeniu zakupu. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@sonka1992 Weryfikacja danych osobowych na podstawie przelewu 1 zł trwa czasem 1-2 dni robocze. Poczekaj. Jeśli wykonałaś przelew z konta bankowego osoby wpisanej we wniosku, do zakupu dojdzie i przedmiot pojawi się w zakładce Moje zakupy.

oznacz moderatorów

sonka1992
#7 Wielbiciel#

W dalszym ciegu nie mam żadnej informacji a zakup znajduje się w koszyku. Do kiedy taka sytuacja będzie? Jeżeli do wtorku się to nie zmieni to wtedy muszę kontaktować się z bankiem w celu rozwiązania umowy ratalnej? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sonka1992 bank ma 5 dni roboczych na weryfikację, widzę, że Twoja wciąż trwa, a mamy 3 dzień, myślę, że do wtorku już powinnaś otrzymać decyzję. Gdyby było inaczej możesz skontaktować się bezpośrednio z bankiem  e-mailowo pod tym adresem kontakt@inbankpolska.pl lub telefonicznie 801-805-805.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów