anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty inbank jak spłacać

Xena05
#7 Wielbiciel#

Witam, dokonalam zakupu na raty przelałam 1 zł. który mi później zwrócono czyli wszystko ok. Otrzymałam info że towar został kupiony wysłany i już go mam. Wytłumaczcie mi proszę jak to działa. Bo na umowie mam 3 nr rachunku wydawało mi się że bank przeleje MI pieniądze a JA NA ALLEGRO (pierwszy nr rachunku z umowy) a później JA RATY DO BANKU (drugi rachunek z umowy lub trzeci do wcześniejszych wplat). Tylko ja nie dostałam pieniędzy towar mam więc chyba bank allegro i sprzedający się rozliczyli tak? I ja mam tylko wpłacać na ten drugi rachunek do spłat? Robię to pierwszy raz proszę o pomoc

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

Pieniądze za towar bank przelewa sprzedawcy, a Ty spłacasz raty do banku. Powinnaś mieć podany harmonogram, czyli wysokość i ilość rat + numer konta do spłat. Jeżeli masz trzy różne numery konta i nie masz jasności, który do czego służy, skontaktuj się z bankiem lub z odpowiednim działem Allegro na czacie lub przez formularz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a

oznacz moderatorów