anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty - jak zmienić mBank na Alior?

Hasiunia
#1 Nowicjusz#

Witajcie,
został mi udzielony kredyt na zakup w ratach danego przedmiotu. Wniosek, który uzupełniałam dotyczył mBanku. Kredyt został zatwierdzony, jednak jest konieczność zalogowania się na stronie banku, żeby dopełnić formalności. Problem w tym, że ja tam konta nie posiadam...

Chciałabym złożyć wniosek w innym banku (w możliwościach jest również Alior) i spróbować, czy można załatwić temat bez logowania na koncie banku. Czy można gdzieś wybrać sobie bank?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, w pierwszych krokach po kliknięciu rat masz zaraz wybór ilości rat i pojawia się info - zmień pożyczkodawcę, lub jakoś podobnie. Rób to wolno i uważaj, bo trudno tę opcję zauważyć. Nie w każdej sytuacji istnieje możliwość zmiany banku, ale wielu przypadkach taka zmiana jest dostępna.

oznacz moderatorów

Hasiunia
#1 Nowicjusz#

Właśnie chyba nie można... przyglądałam się dokładnie i nie zauważyłam możliwości zmiany banku.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, sprawdzone - wybierasz ilość rat i obok pojawia się "proponowany dostawca" tu nazwa banku i po prawej ZMIEŃ.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Hasiunia jak nie masz konta trzeba iść do placówki dopełnić formalności 🙂 w alior będzie to samo !

________
Κώστας
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@kostas11W niektórych bankach, można zrobić to na "odległość". Oczywiście należałoby to sprawdzić, przed wypełnieniem wniosku.

oznacz moderatorów