anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty od.nowa - anulowanie sprzedaży

Pawel_elektronik
#7 Wielbiciel#

hej,

 

sprzedawca nie ma towaru zakupionego na raty od.nowa , więc  anulowalem zakup . Jak dlugo czeka sie na zwrot srodkow i powieszenie limitu?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

kostas11
#21 Demiurg#

@Pawel_elektronik  jak sprzedawca zleci zwrot kasy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Pawel_elektronik Sprzedawca, zgodnie z przepisami, powinien zwrócić wpłatę niezwłocznie. 

Jak długo czekasz?

oznacz moderatorów

Pawel_elektronik
#7 Wielbiciel#

dopiero dziś zacząłem  caly proces , takze jeszcze mam 95 % zasobów  rezerwy cierpliwosci

oznacz moderatorów

Pawel_elektronik
#7 Wielbiciel#

ludzie, to jakas kpina. Sprzedajacy twierdzi ze nie moze zwrocic kasy przez payu!

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Pawel_elektronik Niezwłocznie ale trwa, wszystko zależy od sprzedawcy, później Allegro, czekaj "cierpliwie".

oznacz moderatorów

Pawel_elektronik
#7 Wielbiciel#

tak tylko czemu twierdzi ,ze nie moze zwocic przez payu ? i moze zwrócić  tradycyjnym przelewem do mnie .W takiej sytuacji dalej jestem dłużnikiem  z zmiejszonym limitem rat od.nowa . Póki co odeslałalem go do allegro z problem  zwrotu. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że może przez Allegro Finanse, odsyła w ten sam sposób,płaciłeś przecież przez Allegro.

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@Pawel_elektronik może nie ma środków na koncie allegro i dlatego chce zwrócić tradycyjnym przelewem 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:79577720 Zgadza się, jak nie ma środków na koncie to nie może, ale wówczas można poczekać kilka dni (jak się klient zgadza), no ale przelanie na konto w sytuacji rat dla klienta problem.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Pawel_elektronik Może nie mieć środków w PayU, niech Ci zwróci zwykłym przelewem. Wtedy dalej spłacasz raty lub oddajesz do banku jednorazowo całość i kwota zwrotu zasili Twój limit odnawialny na przyszłe zakupy ratalne. 

oznacz moderatorów

Pawel_elektronik
#7 Wielbiciel#

wszystko fajnie tylko dlaczego ja musze się  tym zajmować  , sprzedawca  jest sprawcą  calego zamieszania ....eh czekam na odzew co dalek bedzie robil 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Pawel_elektronik Ty nic nie musisz robić, to do niego należy załatwienie takiej sprawy(zwrot środków). Jeżeli masz problemy z sprzedawcą to niestety musisz otworzyć dyskusję przez Allegro i wówczas to go zmobilizuje.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

 @Pawel_elektronik    Żeby zwrócić przez pay-u  musi mieć środki na swoim koncie allegro finanse ,niekiedy może nie mieć odpowiedniej kwoty ale oczywiście może zrobić tradycyjny przelew a do ubiegania się o zwrot prowizji wystarczy mu skan przelewu dla allegro.                    

oznacz moderatorów

Pawel_elektronik
#7 Wielbiciel#

zaangażowałemw to Allegro , czekam na krok z strony sprzedawcy

oznacz moderatorów