anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty Od.nowa anulowanie zamowienia

MadLady89
#1 Nowicjusz#

Wczoraj zakupiłam przedmioty na raty Od.nowa, sprzedający dodał nr przesyłki ale jeszcze jej nie nadał. Wczoraj też napisalam do niego, że chce anulować zakup, żeby nie wysyłał paczki. Dziś dostałam od niego SMS że środki zostały zwrócone ale limit mi się nie zwiększył. Czy w tym przypadku muszę i tak dokonać zwrotu w szczegółach zamówienia? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Dokonanie zwrotu w szczegółach zamówienia nie jest warunkiem zwrotu wpłaty i powrotu pieniędzy na limit. Jeśli sprzedawca faktycznie oddał wpłatę, powinnaś otrzymać maila od Allegro z informacją o zwrocie. Poczekaj jeszcze, prawdopodobnie nie zwrócił.

oznacz moderatorów

archeogroup
#7 Wielbiciel#

Witam, mam tak samo. Płaciłem metodą Od.nowa. Sprzedający twierdzi że zwrócił ale na limicie tego nie widzę.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@archeogroup, z tego, co widzę, zwrot został anulowany przez Sprzedającego. W tej sytuacji powinieneś skontaktować się ze Sprzedającym i wyjaśnić sytuację. Sam limit w ramach Rat od.nowa nie zwiększy się do czasu wpłaty środków przez Sprzedającego.

Mam nadzieję, że sprawę uda się szybko wyjaśnić.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

archeogroup
#7 Wielbiciel#

Witam! Do dnia dzisiejszego zwrot środków nie dotarł do PNB PARIBAS- kontaktowałem się z Bankiem nie mają wpłaty. Sprzedający twierdzi że zwrócił pieniądze. Nie zwrócił tego z platformy allegro tylko z konta na konta.

Nie mam kontaktu z nikim z allegro. W Banku złożyłem reklamację bo naliczają mi odsetki.

Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów