anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty Od nowa Bnp nigdzie niedostępne

Hellyeah
#8 Zapaleniec#

Witam, mam pytanko. Z racji, że mam sporo na limicie odnawialnym Allegro to chciałem zakupić sobie większa ilość perfum, ale niestety nigdzie nie ma takiej opcji, bez względu na to jakiego sprzedającego wybiorę. Uprzedzając pytania, tak zakupy były powyżej 500 zł. czy ta opcja nie jest dostępna w przypadku perfum czy o co chodzi, bo już się pogubiłem gdzie to działa a gdzie nie. Dziękuję za odpowiedź z góry.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

@Hellyeah Raty Od.nowa są dostępne poza przypadkami opisanymi tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/kiedy-nie-moge-skorzystac-z-rat-nl5Z889bKC...

Wpisz w wyszukiwarkę nazwę przedmiotu, potem na liście ofert po lewej stronie zaznacz "raty zero".

Wybrane oferty dodaj do koszyka.

Jeśli przynajmniej połowę wartości Twojego koszyka stanowią oferty objęte ratami ZERO, to całe zakupy rozłożysz na nieoprocentowane raty, bez dodatkowych kosztów.

W przeciwnym wypadku możesz skorzystać z rat standardowych. W koszyku wyświetlimy informację, które raty są dla Ciebie dostępne.

Kliknij [kup na raty] w koszyku i wybierz sposób dostawy. W dostępnych metodach płatności kliknij [raty] i wybierz rodzaj rat: Od.Nowa lub PayU.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/jak-kupowac-na-raty-rKxBgYZnDIX

Jeżeli mimo posiadanego limitu nie masz tej opcji, być może masz jakieś zaległości lub były opóźnienia w spłatach poprzednich rat. Nie kupisz też w ramach limitu towarów od sprzedawców z Chin.

oznacz moderatorów

Hellyeah
#8 Zapaleniec#

Problem w tym, że kiedy zaznacze opcję tylko raty zero to poajwiają sięprzedmioty o wartosci powyzej 500 zł. Sytuacja wygląda tak, że np jeden przedmiot o wartosci np 100 zł dodany 5 razy mozna kupic na raty od nwoa, ale juz inny z tej samej kategorii i od tego samego sprzedawcy nei działa w ten sposób. I weź tutaj zrozum system działania tego. kiedyś nei było tego problemu można było do 100 zł kupowac przedmiot

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Hellyeah, dziś o 12:39 otrzymałeś od nas wiadomość mejlową w tej sprawie - sprawdź proszę swoją skrzynkę odbiorczą. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Krzysztof903
#7 Wielbiciel#

Mam tak samo. Wszystko spłacone i nie mogę nigdzie kupić nic na kredyt odnawialny bo tej opcji nie ma już. To nie jest zbieg okoliczności tylko chciwość allegro by zarabiać większe prowizję na kredycie bankowym zwykłym. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Krzysztof903 raty w ramach limitu odnawialnego od.nowa są wciąż dostępne i można z nich korzystać. Wyszukując interesujące Cię oferty zaznaczaj filtr "raty zero", wówczas otrzymasz wyniki, w których możesz skorzystać z rat, a jeśli Twój limit na to pozwoli, będziesz mógł skorzystać z rat od.nowa. Nie rozumiem co masz na myśli sugerując nam chciwość, raty PayU także nie są objęte dodatkową prowizją (do określonej ilości raty), oferujemy też Allegro Pay, które jest bezpłatną usługą.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Krzysztof903
#7 Wielbiciel#

Bzdury, obecnie nie można nic już kupić dosłownie. Ostatnie zdanie jasno wskazuje że chcecie zarabiać kasę na zwykłych PayU a nie od nowa.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Krzysztof903 zrzut z przed chwili, jak widać raty zero są dostępne, a także zarówno raty PayU jak i raty zero nie wiążą się z dodatkowymi kosztami lub prowizją, proszę nie wprowadzaj innych w błąd.

la_nika_0-1622710966804.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Hellyeah
#8 Zapaleniec#

Wyjaśnione już jest wszystko, można zamknąć temat, bo ja nie widzę takiej opcji . Dzięki wszystkim za pomoc

oznacz moderatorów