anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty od nowa- co się dzieje z przyznanym limitem po zwrocie zamówienia?

kniaz1987
#7 Wielbiciel#

Witam, posiadam limit kredytowy allegro, mam kupionych kilka przedmiotów, ostatnio kupiłem kolejny przedmiot o wartości ok 2200 zł za pomocą opcji raty od nowa. Jednak zrezygnowałem z zakupu i tutaj moje pytanie, czy zwrócone pieniądze zlikwidują w zestawieniu mój ostatni zakup, czy może w jakiś sposób pomniejszą moje raty za wszystkie inne kupione produkty, a może skrócą po prostu czas kredytowania wszystkich przedmiotów? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

W przypadku rat Od.nowa w ramach Limitu odnawialnego Allegro zwracane środki powiększą kwotę Twojego limitu do wykorzystania na zakupy na raty. Przy kolejnych zakupach na raty nie musisz ponownie wypełniać wniosku kredytowego, a zakupy potwierdzisz jedynie kodem SMS.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kniaz1987 Allegro pisze na ten w artykule; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/co-sie-dzieje-w-przypadku-zwrotu-przedmiot...

[edycja]

Po rezygnacji z zakupu na raty Od.nowa, sprzedawca odda pieniądze do banku, a zwrócona kwota powiększy Twój limit odnawialny do wykorzystania w kolejnych zakupach ratalnych, czyli zwrócone pieniądze zlikwidują Twój ostatni zakup, nie będziesz więc musiał go spłacać.

Na zwrot pieniędzy sprzedawca ma max 14 dni. Po zwrocie otrzymasz powiadomienie e-mail od Allegro.

oznacz moderatorów