anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty od nowa..jak zaplacic?

TomekLorent
#7 Wielbiciel#

Witam,

Mam przyznane raty od nowa czyli limit od banku.

Ze splacaniem nie mam zaleglosci, teraz chce kupic inny przedmiot i skorzystac z rat od nowa (mam dostepny  limit przyznany przez bank). Problem polega na tym ze chca zaplacic "limitem banku" za dany przedmiot nigdzie nie widze tego. Czy trzeba kupic powyzej jakiej minimalnej kwoty ? czy przedmiot musi poprostu miec w platnosciach opcje zaplaty ratami i dopiero wtedy kupie Ratami od nowa? Moze mi to ktos wytlumaczyc?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, musi mieć taką opcję rat od nowa. Tu masz napisane kiedy nie kupisz w taki sposób:

Brak możliwości zakupu na Raty Od.nowa może być spowodowany jedną z poniższych przyczyn:

  • Twoje zakupy nie są objęte ratami ZERO

    Jeśli oferty objęte ratami ZERO nie stanowią przynajmniej połowy wartości Twojego koszyka nie możesz skorzystać z Rat Od.nowa.

  • wartość Twojego koszyka nie mieści się w dozwolonych limitach

Jeżeli wartość Twojego koszyka jest niższa niż 500 zł lub wyższa niż 4.800 zł albo przekracza kwotę limitu, którą masz aktualnie dostępną, nie skorzystasz z Rat Od.nowa. Swoje zakupy opłacisz za pomocą Rat PayU.

  • zmieniłeś numer telefonu i nie zaktualizowałeś tej informacji w banku.

    Kolejne zakupy na Raty Od.nowa potwierdzasz kodem SMS, który jest przesyłany na Twój numer telefonu. Jeżeli we wniosku o pierwszy zakup na Raty Od.nowa podałeś inny numer niż ten, którym posługujesz się obecnie SMSy mogą do Ciebie nie docierać. Musisz zaktualizować swój numer telefonu w banku.

  • oferta nie jest dostępna w Ratach Od.nowa.

    Raty Od.nowa dostępne są w większości kategorii Allegro. Jeśli w danej ofercie można kupić na Raty Od.nowa, to w formularzu dostawy i płatności znajdziesz [raty od.nowa] jako formę płatności.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@TomekLorent Musisz kupić towar za cenę minimum 500 zł. Drugie istotne ograniczenie to zakup od sprzedawcy z Chin - wtedy nie skorzystasz z limitu. Sprawdź dane sprzedawcy w zakładce O sprzedającym.

oznacz moderatorów

TomekLorent
#7 Wielbiciel#

Minimum 500 zl jak limit mam przyznany tez 500?

oznacz moderatorów