anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty od.nowa

Matisek6
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie! Borykam się z problemem kupnem na raty, gdzie wcześniej nie było z tym problemów. 

Mianowicie chce zakupić słuchawki poprzez usługę raty od nowa ale nie wyświetla mi się ona w opcjach zapłaty, a słuchawki mieszczą się w limicie, mają w ofercie zaznaczoną opcje "raty zero" gdzie w regulaminie wyraźnie jest napisane że mogę skorzystać z tej opcji gdy widnieje napis "raty zero".

Na karcie bnp paribas posiadam daną kwotę na te słuchawki. Wiek toś może dlaczego nie mogę skorzystać z rat od.nowa? 

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-hyperx-cloud-alpha-hx-hsca-rd-em-50-mm-8728705382?reco_id=6f1694...

Z góry dzięki za pomoc i poświęcony czas! Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Dodałeś słuchawki do koszyka? 

oznacz moderatorów

Matisek6
#7 Wielbiciel#

Serio zadajesz takie pytanie? Gdybym nie dodał ich do koszyka i nie przeszedł do etapu "Dostawa i płatność" to skąd miałbym wiedzieć że nie mam opcji zapłaty "raty od.nowa" ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Serio. Ja po włożeniu tego produktu do koszyka mam raty od. nowa. 

oznacz moderatorów

Matisek6
#7 Wielbiciel#

I masz wybór opcji na ile rat rozłożyć? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, są trzy opcje i mogę przejść do wniosku. 

oznacz moderatorów

Matisek6
#7 Wielbiciel#

Hmm to dlaczego ja nie mam? 😄

oznacz moderatorów

rene772
#7 Wielbiciel#

mam to samo... tz brak opcji "raty od nowa". a banki które się pokazują do rat mają odsetki.... i nie ma tam BNP Paribas.... 🤔

oznacz moderatorów

maxflyxtpl
#7 Wielbiciel#

Udało się to ogarnąć? mam taką samą sytuację nie pokazuje mi opcji od.nowa w płatnościach.

oznacz moderatorów