anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty PAYU - Status płatności Płatność rozpoczęta

majk1984
#1 Nowicjusz#

Rozpocząłem zakup poprzez Raty PayU w aplikacji na telefonie lecz wyskoczył wniosek do wypełnienia i wolałem to dokończyć na komputerze - niestety nie wiem jak to dokończyć ? jest tylko w Finansach że Płatność rozpoczęta i podany Identyfikator płatności ale nie ma jak dokończyć-wypełnić wniosku o raty... jest na to jakiś sposób ? widzę że alleghro zmieniło bank z BNP na Aliora...

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@majk1984 Zostaw ten wniosek, do zakupu ratalnego nie dojdzie, po pewnym czasie status zmieni się na anulowany. Rozpocznij na komputerze wszystko od początku. Przerwanie pierwszego wniosku nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami.

oznacz moderatorów

majk1984
#1 Nowicjusz#

ale nie ma juz tak fajnej oferty... czytałem ze trzeba anulować ta płatność i zapłacić ponownie od nowa :

Rozpoczęta
Jeśli przypuszczasz, że płatność nie zakończy się poprawnie, kliknij [Anuluj płatność]. Przycisk ten będzie widoczny po 5 minutach od rozpoczęcia płatności. Następnie ponownie wypełnij formularz dostawy i wybierz metodę płatności.
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To nie dotyczy rat.

Zobacz jeszcze to;

W trakcie wypełniania wniosku partner pożyczkowy zweryfikuje podane przez Ciebie dane o dochodzie, a po jego wypełnieniu sprawdzi Twoją historię w Biurze Informacji Kredytowej (za sprawdzenie historii kredytowej odpowiada Alior Bank, mBank oraz Monedo Polska Sp. z o.o. - właściciel Monedo). Między innymi na jej podstawie podejmie decyzję o przyznaniu pożyczki. Decyzja kredytowa wyświetli się na stronie, a dodatkowo informację tę dostaniesz e-mailem. W przypadku pozytywnej decyzji, na stronie wyświetlą się również warunki pożyczki. Zatwierdź je i pobierz plik z umową kredytową. Jeśli omyłkowo zamkniesz stronę z wnioskiem, nie przejmuj się. Powrót do wniosku umożliwi Ci kod smsowy, który wysyłany jest na telefon zadeklarowany we wniosku. Kliknij w link z e-maila, który otrzymasz, a następnie wpisz kod smsowy. Dotyczy to wniosków składanych do Alior Banku.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/jak-kupowac-na-raty-rKxBgYZnDIX#jak-wypeln...

Pod artykułem masz kontakt do Allegro - dopytaj na czacie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@majk1984 Bez zaakceptowania umowy i bez przelewu weryfikacyjnego do zakupu ratalnego nie dojdzie. Płatność ratalna rozpoczęta po kilku, kilkunastu dniach zmieni się na anulowana.

oznacz moderatorów