anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty PayU

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:49522199
#2 Obserwator#

Witam dodałem kilka rzeczy do koszyka na łączną sumę około 3600zł to było w środę, miałem wtedy raty PayU 20x180zł (do przyjęcia), wczoraj tj w czwartek po dokładnych ustaleniach dołożyłem jeszcze kilka innych rzeczy ale usunąłem także kilka rzeczy z koszyka wyszło 3700zł jednak z 20 rat wskoczyło mi na 10 i nie wiem teraz co mam zrobić żeby z powrotem mieć 20 rat 😕 choćbym nie wiem ile rzeczy dodał to i tak nadal jest 10x 😕

 

Nigdzie na stronie Pomocy nie znalazłem odpowiedzi na swoje zapytanie.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

Trzeba było działać szybko, teraz już do 20 nie wrócisz, to zależy od wielu czynników i sam tego nie zmienisz. Próbuj zmieniając produkty lub odczekaj jakiś czas. W ratach Od.nowa masz wybór ilości rat.

oznacz moderatorów
Client:49522199
#2 Obserwator#

Ale dlaczego tak sie dzieje? A gdybym spróbował z innego konta? Np Żony?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

To zależy od danej chwili, od warunków ustalanych przez banki na dany moment, od zdolności kredytowej, dokładnie tego określić nie potrafię; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/jaka-jest-liczba-rat-i-okres-kredytowania-...

oznacz moderatorów
Client:49522199
#2 Obserwator#

Zrobiłem tak jak powiedziałeś, usunąłem cały koszyk dodałem  rzeczy po 20zł jedna za 250 i jeszcze jedna za 3400. Wskoczyło 20x0% xD

 

 

Dzięki za pomoc 🙂

oznacz moderatorów