anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty - wpłata własna

nowaj1986
#7 Wielbiciel#

Witam,

jest opcja, żeby wziąc raty 0% ale z wpłatą własną?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Dawniej nie było takiej możliwości, teraz prawdopodobnie też nie ma.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Nie, ale polecam opcję Rat Od.nowa, gdzie możesz nadpłacić lub spłacić raty wcześniej w dowolnym momencie. Dostępny limit na zakupy na Raty Od.nowa zwiększa się wraz z każdą wpłatą, którą wykonasz. 

Pamiętaj, że jeżeli dokonujesz nadpłaty kredytu, nie zwalnia Cię z obowiązku spłaty kolejnej raty w następnym miesiącu.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

-AnnYa-
#7 Wielbiciel#

A czy wtedy kwota miesięcznej  spłaty zostanie zmniejszona, czy też okres kredytowania skrócony? Będę wdzięczna za odpowiedź

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@-AnnYa- To zależy od dokładnych zapisów w umowie kredytowej z bankiem, ale na ogół okres kredytowania pozostaje bez zmian. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

bartekmikj
#7 Wielbiciel#

W ratach 0 % nie ma opcji wcześniejszej spłaty? Mial ktoś może już do czynienia z wpłatą własną- pierwsza rata dużo wyższa- i dostal informacje czy raty się zmniejszają czy skraca się okres kredytowania?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@nowaj1986 Wszystko zależy od banku, nie sądzę że taka opcja istnieje. Jaki miałoby to sens?

oznacz moderatorów

bartekmikj
#7 Wielbiciel#

Po to by nie płacić większej a mniejsza rate. Wiem po sobie ze póki mam gotówkę to mogę wydać, a zostawić na przyszle raty będzie ciężko 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@bartekmikj Może poszukać odpowiedniej do możliwości oferty.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@bartekmikj Wyżej ktoś Cię wprowadza w błąd. Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty rat. W umowie powinien być do tego podany odpowiedni numer konta. Jeśli masz wątpliwości skontaktuj się z bankiem.

oznacz moderatorów