anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty zero odnawialne

Izka995
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam problem z ratami odnawialnymi zero. Kupując postępowałam wedlug wskazówek. Wypełniłam wniosek. Otrzymałam maila, że wniosek rozpatrzony pozytywnie. I że w ciągu 10 dni powinnam uruchomić limit odnawialny w allegro - bedzie mail lub komunikat na allegro. Nic nie ma. Transakcji rozpoczętych jest pięć. Nie da się ich anulować. W przedmiotach kupionych nic nie ma. Chcąc ponownie kupić na raty moge wybrać tylko raty payu, nie pojawia się już możliwość raty odnawialnych O co chodzi? Co powinnnam zrobić? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

W ratach od nowa musisz po przydzieleniu limitu zakupić produkty z automatu się nie kupią 🙂

kostas11_0-1586722480576.png

Albo już został wykorzystany limit 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Izka995
#7 Wielbiciel#

Limitu jakby nie widzę a przyznany podobno został z tym ze w mailu jest informacja ze mam go uruchomić w ciągu 10 dni i bedzie wiadomość jak to zrobić, a jej nie ma. Dziękuję za linki jak się skontaktowac z allegro bo nie mogłam tego znaleźć. 

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Izka995 daj nam znać czy sytuację udało się wyjaśnić 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Izka995
#7 Wielbiciel#

Allegro anulowało transakcje i napisało, że nie dostałam kredytu, zostawiło jedną i ją zakończyło dziś rano. Przedmiot kupiony. Po prostu przez święta zablokowało się coś i pomimo pozytywnego rozpatrzenia wniosku, kredyt był nieaktywny do dziś rano. Dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów