anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty

Twoja20
#7 Wielbiciel#

Witam. Zlozylam wniosek o zakup na raty. Jak dlugo bede czekala na odpowiedz?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Twoja20 teoretycznie decyzja powinna być po kilkunastu minutach - jednak zaczekaj cierpliwie do jutra. Jeśli nie otrzymasz potwierdzenia, skontaktuj się z bankiem.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

maxflyxtpl
#7 Wielbiciel#

A ja mam pytanie odnośnie limitu od. nowa. Udało mi się zakupić sprzęt ale teraz przy kolejnym zakupie nie pojawia mi się w formach płatności okno z ratami od nowa. Są tylko PayU. Jak można zalogować się do zarządzania ratami od.nowa i sprawdzić limity?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@maxflyxtpl Zestawienie transakcji otrzymasz co miesiąc, na minimum 15 dni przed terminem spłaty. Bank wyśle Ci je na adres e-mail, który podałeś we wniosku o limit na zakupy na Raty Od.nowa. Znajdziesz je również w Systemie Bankowości Internetowej banku.

W przypadku, gdy w danym miesiącu nie otrzymasz Zestawienia transakcji:

  • sprawdź wszystkie dostępne foldery w Twojej skrzynce odbiorczej, w tym folder Spam,
  • potwierdź poprawność swojego adresu e-mail, który podałeś bankowi. Znajdziesz go po zalogowaniu się do Systemu Bankowości Internetowej banku.

Jeżeli adres jest poprawny, a mimo tego Zestawienie do Ciebie nie dotarło, zadzwoń do banku pod numer 48 503 221 521 (opłata za połączenie - zgodnie z cennikiem operatora). Pod tym numerem możesz również zamówić duplikat Zestawienia transakcji. W takim przypadku bank naliczy opłatę zgodnie z jego Taryfą opłat i prowizji dostępną tutaj.

Jeżeli chcesz na bieżąco mieć dostęp do aktualnych informacji o spłacie, zaloguj się do Systemu bankowości internetowej banku lub pobierz aplikację GOmobile.

oznacz moderatorów

maxflyxtpl
#7 Wielbiciel#

Spłatę rozumiem, ale wybrałem jeszcze jeden produkt i po dodaniu do koszyka nie wyświetla mi w opcji finansowania rat od.nowa 😞 

oznacz moderatorów

maxflyxtpl
#7 Wielbiciel#

allegro.PNG

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Twoja20 W weekend różnie jest

oznacz moderatorów