anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty

Client:75521849
#7 Wielbiciel#

Zostały mi przyznane raty, z rozpędu pominęłam wiadomości na jakie konto mam przelać 1 zł do weryfikacji, znalazłam konto danego banku i przelałam 1zl lecz też przelew podejrzewam nie doszedł bo nie mam go zatwierdzonego w swojej aplikacji z banku, dostałam smsa z banku z którego przyznali mi raty żebym zatwierdziła umowę która dostałam w email lecz nic do mnie nie doszło, jak wchodzę na allegro nie ma wogole tego zakupu który chciałam wziąć na raty, co w takiej sytuacji ? Próbowałam kupić jeszcze raz lecz wyskakuje błąd. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Kiedy zatwierdzisz warunki pożyczki, partner pożyczkowy poprosi Cię o przelanie 1 zł na podany rachunek, zalogowanie się do konta bankowego lub załączenie wyciągu bankowego, aby potwierdzić Twoje dane. Aby przelew weryfikacyjny się powiódł:

  • powinien być zrobiony z rachunku podanego we wniosku,
  • dane podane we wniosku powinny być zbieżne z danymi na rachunku bankowym,
  • powinien być zrobiony z Twojego indywidualnego rachunku.
oznacz moderatorów

Client:75521849
#7 Wielbiciel#

Tak wiem, gdy pokazały mi się dane do wpłaty zamknęłam okienko i wszystko mi znikło, dostałam tylko email z wiadomością że mój wniosek został przyjęty a później że przyznali mi raty i żebym wykonała przelew klikając w link, gdy wchodzę w link wyskakuje mi że płatność jest już założona i oczekuje na wpłatę ale nie przekierowuje mnie do mojego banku by wykonać przelew, sama się zalogowałam na swoje konto bankowe i dokonałam przelewu teraz sprawdzając wyskakuje mi że został zaakceptowany, ale żadnej informacji dalej nie mam. Co najbardziej mnie zastanawia gdzie mogę znaleźć w Allegro ten zakup? Bo jak wchodze w moje zakupy to wogole nie ma tego zakupu który chciałam wziąć na raty 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zakup się pojawi jak sprzedajacy otrzyma środki i towar będzie dostępny. Czekaj spokojnie do jutro i jak się nie pojawi to wówczas skontaktuj się ze sprzedającym.

oznacz moderatorów

Client:75521849
#7 Wielbiciel#

I teraz nie wiem czy mam czekać na jakąs informacje czy mam zrobić zakup od Nowa,  w zakładce moje zakupy nie ma tego zakupu, zależy mi na czasie bo dany przedmiot który chciałam kupić jest mi pilnie potrzebny, a nigdzie na allegro nie widnieje nawet w oczekujących 

oznacz moderatorów

Client:75521849
#7 Wielbiciel#

A jak długo się czeka na jakas informacje ? Wniosek złożyłam 14.08

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale to było święto, nie pisz nowych wątków tylko w tym samym. Teraz po nocy nic nie załatwisz, możesz także sprawdzić w banku czy przyznali, ale w tym który udziela Ci kredytu, bo trochę zamieszałaś. W końcu jakie to są raty?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:75521849 te zakupy są widoczne, ale z jednego wniosku raty nie zostały przyznane z dwóch innych jest informacja o wniosku w trakcie weryfikacji.
Jeśli nie zdążysz przesłać wniosku do weryfikacji/nie zlecisz przelewu weryfikacyjnego - płatność zostanie przerwana lub stracisz połączenie z internetem, wniosek ratalny nie zostanie przesłany do banku. Taka płatność anuluje się automatycznie w ciągu 5 dni roboczych - rozpoczętą płatność ratalną możesz spokojnie zignorować.
Ten ostatni wniosek, który jest w trakcie weryfikacji został rozpoczęty wczoraj o 16:36 czy tym razem udało się wykonać przelew czy to o tej sytuacji pisałaś? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:75521849
#7 Wielbiciel#

Nie mogę odpowiedzieć na odpowiedź, więc piszę kolejny post.  Odpowiadając Moderatorowi: próbowałam złożyć nowy wniosek o którym Pani piszę w tym samym banku, lecz wyskoczyl mi błąd, a wchodząc w link z tego poprzedniego żeby mnie przekoerowalo zrobić przelew wyskakuje że przelew został utworzony i czeka na weryfikację. Dostałam email z mbanku tam gdzie brałam raty że wniosek jest w trakcie weryfikacji i za jakiś czas druga wiadomość że raty zostały mi przyznane tylko trzeba wykonać przelew, wykonałam przelew lecz ciągle nie jest on zatwoerdzony w moim banku, po czym na kolejny dzień dostałam smsa z mbanku że dostałam na email umowę do potwierdzenia wchodząc na e-maila nic nie ma żadna umowa do mnie nie dotarła, czyli mogę ten wniosek zignorować i kupić przedmiot na raty w innym banku ? Czy muszę czekać aż ten się anuluje ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:75521849 najlepiej, żebyś w tej sytuacji skontaktowała się z mBankiem, ponieważ będą mogli sprawdzić co się dzieje z Twoim wnioskiem. 
Tutaj dane kontaktowe: 801 300 800, 783 300 800.

Czy możesz napisać co się dzieje gdy klikasz w "odpowiedz" pod wiadomością na forum? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dopóki nie zaakceptujesz umowy możesz ale jak zaakceptujesz to wówczas będzie Cię obowiązywała procedura zwrotu, odstąpienia od umowy zakupu i rozwiązania umowy z bankiem.

oznacz moderatorów