anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
×

Refundacja allegro na przedmioty z chin

#7 Wielbiciel#

Na allegro ostatnio jest dużo sprzedawców sprzedających bezpośrednio z chin. Czy ktoś się orientuje, czy gwarancje allegro odnośnie zwroty pieniędzy jeśli przedmiot nie dotrze, lub jeśli dotrze ale nie jest zgodny z opisem również obejmują przesyłki z chin? Do tego przesyłki z chin idą ze dwa miesiące pewnie, czy allegro stosuje jakieś kruczki (np. limit czasu), żeby się wymigać od odpowiedzialności?

Chcę kupić telefon, ale mam obawy czy wogóle przyjdzie, a jeśli przyjdzie, to czy nie przyjdzie jakiś niezgodny ze specyfikacją, albo zepsuty na przykład.

Odp.: Refundacja allegro na przedmioty z chin

#17 Koryfeusz#

obawy w tym przypadku są uzasadnione jest ryzyko osobiście nie polecam takich interesów

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Refundacja allegro na przedmioty z chin

#21 Demiurg#

Transakcje na Allegro są objęte Programem Ochrony Kupujących, dotyczy on także dostaw z Chin. O zwrot wpłaty, gdy nie otrzymasz towaru lub otrzymasz towar niezgodny z opisem, możesz się ubiegać do 180 dni od zakupu. Jeśli masz obawy, lepiej nie kupuj. Po udanym zakupie bywają problemy z reklamacją lub z odstąpieniem od umowy - trzeba do Chin odsyłać, a Allegro nie widzi w tym problemu. Firmy oferujące dostawy z Chin czasem bardzo szybko mają pozawieszane konta i szukaj wiatru w polu. Tu masz regulamin POK; https://allegro.pl/regulamin/pl/zalacznik-9

Z Programem bywa różnie, raz kupujący otrzymują odszkodowania, innym razem nie otrzymują.

Odpowiedz
Ładowanie...